local-stats-pixel

Smilšustrūkla214

71 0

Daudzi man prasīja ievietot pirmā raksta turpinājumu. Lūdzu

1.Kas ir smilšustrūkla?

Smilšu strūklu, galvenokārt, izmanto vecu un nolietotu virsmu atjaunošanai, uz kurām sakrājušās krāsu kārtas, netīrumi vai izveidojušies rūsas laukumi. Apstrādājot virsmu ar smilšu strūklu, Jūs ne tikai ieekonomēsiet laiku un naudu, bet arī iegūsiet nevainojami tīru virsmu tālākai apstrādei.

Par apstrādi ar smilšu strūklu sauc iedarbību uz materiālu virsmu ar abrazīvām daļiņām, kuras tiek triektas pret apstrādājamo materiālu ar saspiesta gaisa plūsmas palīdzību. Virsmu apstrādei mūsu uzņēmums izmanto frakcionētas, žāvētas kvarca vai dabīgās smiltis no Saulkalnes, dažādu frakciju metāla skaidiņas un sodu.

2.Kādus virsslāņus var notīrīt un kur pielietojama?

Jūrniecības pretapaugšanas krāsu, Laku, Melno darvu, Rūsu, Svina krāsas pārklājumu, Oksidāciju, Netīrumus, Katlakmeni, Grafiti, Grafitti, Sodrējus, Dzelzs sāļus, Bioloģisku piesārņojumu, Pelējumu un citus

Smilšu strūklas sistēmu var izmantot māju sienu, žogu, veikalu, kafejnīcu fasāžu attīrīšanai no grafiti zīmējumiem, vecā krāsojuma, pelējuma un citiem virsslāņiem. Tehnoloģija lieliski pielietojama automašīnu, lauksaimniecības tehnikas remontdarbos vecās krāsas, rūsas noņemšanai no metāla un plastmasas daļām. Tāpat iekārtu lieliski var izmantot kuģu un citu peldlīdzekļu zemūdens virsmu attīrīšanai no ūdens radītā uzslāņojuma. Iekārta efektīvi izmantojama ceļu uzturēšanas darbos – marķējuma noņemšanai, pagaidu krāsojuma notīrīšanai no ceļa seguma.

3. Apstrādes metodes.

Smilšustrūkla ar abrazīvo piesūkšanu, Spiediena tipa, jeb injekcijas smilšustrūkla, Bezputekļu smilšustrūkla un ūdens smilšustrūkla. Ja ir kādi jautājumi, RAKSTI

71 0 14 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://Smilsustrukla.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

Pareizi ir, vajag nahrinizēt tos tagus no sienām. Saprotu ja ko labu vel uzzīmē uz sienas, ja tev ir talants un prasmes, bet bessī, ka katrs otrais cirvis parakstās uz visām sienām pēc kārtas.

8 0 atbildēt
exe avatarsexe

zobu aplikumu var notīrīt...?  :D

4 0 atbildēt

Tiem izpistajiem tageriem, kuri bezjēgā apraksta sienas ar pilnīgi nesaprotamiem uzrakstiem, vajadzētu pa rokām ar to smilšstrūklu noiet.

3 0 atbildēt

Un cik tāds prieks maksā ?

2 0 atbildēt

vai smiltīm ir derīguma termiņš ? 

1 0 atbildēt

Saki un kiwi the best... nebrauc virsū wraiteriem! :D

0 0 atbildēt

Es savu bmx nogāju ar smilšustrūklu un pēc tam nokrāsoju stilīgi izskatās! :)

0 0 atbildēt

Esmu stradajis ar viņu tīrīju kuģim krāsu nostemotion

0 0 atbildēt