local-stats-pixel

Radīti skatuvei(Glee)5

20 4

Neliels ieskats Amerikā un tagad arī Latvijā, populārajā seriālā "GLEE"

Seriāls Radīti skatuvei (Glee) dienasgaismu ieraudzīja 2009.gadā un acumirklī kļuva par pasaules hitu! Tas stāsta par spāņu valodas skolotāju Vilu Šusteru, kas uzņemas vadību pār kori un piesaka to dziesmu konkursam. Darba ir daudz! Vietējā sabiedrībā koris netiek diez ko augstu vērtēts un tajā dziedošie skaitās zaudētāji.

V.Šusteram jābūt ļoti viltīgam, lai izdotos sapulcēt visus nepieciešamos dziedātājus! Arī ģimenē viņam neklājas viegli – sieva labprāt gribētu, lai viņš pamet skolotāja darbu un kļūst par labi apmaksātu grāmatvedi. Tikmēr blakus V.Šusteram ir sieviete, kas gatava viņu mīlēt, neko neprasot pretī – kautrīgā sociālā pedagoģe Emma. Tikai skolotājs to, protams, i’ nenojauš.

Dziesmas, dejas, mīlestība

Šajā seriālā ir viss, ko sirds var vēlēties – dziesmas, dejas, mīlestība, attiecības, arī sirdssāpes un meli. Runājot par dziesmām, kuras skan Radīti skatuvei, jaunākā seriāla mūzikas izlase Glee – The Music Volume 3: Showstoppers 2010.gada vasarā ilgi nepameta ASV pieprasītāko albumu Billboard 200 saraksta 1.vietu. Tas vien ko liecina!

Balvas, balvas

Seriāls Radīti skatuvei saņēmis daudz jo daudz balvu, tas izvirzīts dažādām nominācijām, kā arī sasniedzis augstus novērtējumus radio topos. Seriāls 2009.gadā ieguva piecas Sattellite balvas: Labākais muzikālais vai komēdiju televīzijas seriāls, tituls Labākais aktieris un Labākā aktrise muzikālā vai komēdiju televīzijas seriālā tika Metjū Morisonam un Lī Mičelei, Labākās otrā plāna aktrises gods tika Džeinai Linčai un Par īpašu sniegumu kā izcilai viesmāksliniecei balva tika piešķirta Kristīnei Šenovetei. 2010.gadā seriāls Radīti skatuvei ieguva Golden Globe balvu kā Labākais muzikālais vai komēdiju televīzijas seriāls. Seriāls ticis izvirzīts vēl daudzām citām nominācijām dažādos konkursos un daudzas no balvām arī saņēmis.

Seriāla veidotāji

Radīti skatuvei veido Raiens Mērfijs (Ryan Mutphy), Breds Felčaks (Brad Falchuk) un Ians Brennans (Ian Brennan).
Lomās redzami Metjū Morisons (Matthew Morrison) Džeina Linča (Jane Lynch), Džeima Meisa (Jamia Mays), Korijs Monteits (Cory Monteith), Lī Mičele (Lea Michele), Diāna Egrona (Dianna Agron), Kriss Kolfers (Chris Colfer), Džesalina Gilsiga (Jessalyn Gilsig) u.c.
Seriāla nosaukums oriģinālvalodā: Glee
Seriāls veidots: 2009.gadā ASV
Seriāla oficiāla mājas lapa: www.fox.com/glee/

Sekojiet jaunajam seriālam Radīti skatuvei sērijām ik pirmdienu 23:00 TV3
20 4 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

heehh...tgt katru pirmdienu skatos šito,personigi nenormali patik emotioniesaku sho serialu skatitis High school musical faniem ;DD

3 0 atbildēt

ož pēc High School Musical. pēē!

3 1 atbildēt

ES SKATOS! sākumā likās- baigias boorings, un stulbs seriāls, bet tad vēl tomēr tuprināju skatīties un nu kļuva ļoooti interesanti skatīties! diezgan rēcīgs ari ir, šis seriaals!

2 0 atbildēt

Patik.. :)

1 0 atbildēt

Mjā... līdzīgi ir

0 0 atbildēt