local-stats-pixel

Patriotiskais flashmob4

Šodien saņēmu šādu vēstuli
===================================================
Kad: 2. novembris, 17:00

Iesāksim valsts (kas esam mēs ikviens!!) jubilejas mēnesi patriotiski! Tie, kam ir ticība tam, ka viss Latvijā būs labi... Tie, kas apzinās, ka mūsu dzimtā zeme ir īstā vieta, kur latviešiem dzīvot, strādāt un vienam otru atbalstīt.... Noejiet gar Brīvības pieminekli pirmdien, 2. novembrī un tieši l7:00 nodziediet valsts himnu kā lūgšanu par Latvijas nākotni! Dziedot – domājam labas domas Latvijai!

Ja nu nepieciešams - notis šeit: http://www.saeima.lv/Informacija/valsts_simbo​lika.html Atceramies – katru pantiņu dziedam DIVAS reizes! Vīrieši atceramies – valsts himnas laikā pienākas noņemt cepuri, jo tā ir tautas svinīgā lūgšana, kurai jāizrāda cieņa. Pēc pēdējā akorda – dodamies tālāk savās ikdienas gaitās, neveidojot pūli!

Aizsūti ielūgumu tālāk cilvēkiem, kas pēc tavām domām no sirds vēlētos piedalīties šajā akcijā!

Un atceramies:
Īstam flashmob raksturīgs tas, ka šim pūļa zibsnim jābeidzas tikpat pēkšņi, kā tas ir sācies. Neviens no dalībniekiem, kaut vai tas pazīst pārējos, nedrīkst to izrādīt. Pēc flashmob beigām katrs dodas uz savu pusi, pūlis izšķīst un izzūd. Satikties var pēc tam, kad to vairs neredz flashmob nejaušie liecinieki.

====================================================
Rādiet, ko spējiet! :D
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000
To katrs izlems pats priekš sevis. Es tikai informāciju publicēju :) Man izlemt Jūsu vieta būtu amorāli un lieki. Vai tad jūs esiet aitas? Vai varbūt pingvīni? :)
3 0 atbildēt
bet flashmobs jau ir domaaats jautriibai! kaa tu savaadaak savaaksi lielu puuli ja ne shaadi? nejau visi latvijas iedziivotaaji seezh spokos... es ar labpraat piedaliitos ja dziivotu riigaa :(
0 0 atbildēt
Un ko tu ar to mēģini pateikt!? Mums tagad butu jaiet pie pieminekļa!?
0 1 atbildēt
epg avatarsepg
tad, kad informācija par flashmob parādās šitik publiski kādā portālā, tad minētais flashmob jau ir zaudējis lielāko daļu no savām pamatīpašībām :)
0 2 atbildēt