local-stats-pixel

Par nākotni...16

58 2

Nesen izlasīju rakstu par Babu Vangu, kur bija rakstīts par viņas pareģojumiem, un gribētu izteikt savu, manuprāt, objektīvu viedokli, kas ar mums varētu notikt!

1. Lielākā daļa no mums zina, ka maiju kalendārs, kurš beidzās 12 gāda 21 decemrī, un dzīvojošie maiji saka, ka kad kalendārs beigsies būs pasaules gals, un maiju kalendārs ir nekļūdīgs, tas pats ar Babu Vangu, kur "itkā" esot teikusi, ka pasaules gals būšot pēc vairākiem tūkstošiem gadu!

2. Vēl nesen skatījos dokumentālo filmu par kādu ļoti pazīstamu pareģi, kurš bija pareģojis pirmo un otro pasaules karu, viņš esot teicis aptuveni tā, ka pēc vairākiem simtiem gadu (dzīvoja ap 13 gs.) notiks milzīgi kari, starp kuriem būs maza laika starpība, un ja es nekļūdos starp pirmo un otro pasaules karu bija 22. gadi. Un viņš norādīja, ka pēc nepārāk liela laika sāksies ekoloģiskas problēmas, un pasaules galu viņš solīja tūkstoš gadu pēc šīm problēmām.

Tas iznāk, ka katrs paredz savādāk, un ,manuprāt, 90% no teiktā nepiepildīsies. Es pats neticu visām šīm paredzēšanas lietām, bet nu ja tas ir tik populāri, vēlējos izteikt savu viedokli!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 16

0/2000

brīnums ka nenosauci viņu par babu jagu :D

5 0 atbildēt

tak tas viss ir bullshit. vismaz lielākā daļa toč.

2 0 atbildēt

nekam neticu- ticu tam kam redzu

2 0 atbildēt

Inku  :D:D:D:D

Maiju kalendārs nevis INKU :D

2 0 atbildēt

Es lasīju, ka viens no Maiju cilts vecākajiem teica, ka nekāds pasaules gals nebūs, beidzas tikai viņu kalendārs un seko nākamais, gluži kā mums, kad ir 31. decembris un mēs taču 1. janvārī nemirstam un nav pasaules gals, itkā ir uzskatāms, kad Maiju kalendārs beidzas, tad notiek kaut kas slikts un cilvēki ir iedomājušies par pasaules galu...

2 0 atbildēt

Šajā laika ir tiki daudz notikumu...It kā meteorīdi lido zemes virzienā, it kā maiju kalendāra iet uz galu. it kā ātomkarš tuvojas, it kā politikā parādas ar vien jauna sejas, it kā kaut kādā valstī apvērsums gaidāms...un tā bez gala. Pareģo ko gribi. Gan jau kaut kas sakritīs. Tas tad arī būs tas īstais gaišreģis. Jātrāpa tikai īstajā laikā un īstajā vietā. Ķļudīties faktiski nevar. Un pēc 100 gadiem - kas zin, vai tāds Nostradamuss vispār ir bijis? Kāds to pasniedz it kā par aksiomu. Un neviens nezin, kā tur īstenībā pareģots. Ub\n vai pareģots vispar...

1 0 atbildēt

atbildot uz Sizev komentāru "tak tas viss ir bullshit. vismaz lielākā daļa toč. "

nju pašās beigās kko uz to pusi es arī izteicu!  

0 0 atbildēt

atbildot uz snupko komentāru " nekam neticu- ticu tam kam redzu " Es arii,tikai tam ko redzu :)

0 0 atbildēt

Sabijies, ke neizvilksi līdz momentam, kad cilvēki dzīvos mūžīgi? Raksts par to bābu iri bezjēdzīgs. Pamats nav ielikts. Respektīvi, pareģojumi līdz šodienai, kuri ir piepildījušies. Sākas tikai no š.g. beigām.

0 0 atbildēt

No way, Sherlock.

Autor kā Tu domā, kuru tas viss piš?

0 0 atbildēt

nezinu, noskaties filmu par Nostrodamusu, tas čalis paredzēja visu līdz pat sīkumam, Hitleru tikai nosauca par Hisleru, bet doma tāda ka viņam ir 189 pareģojumi, no tiem 55 ir iztulkoti un 54 ir jau notikuši..

tātad spriežiet vien paši, kas un kā ;)

0 0 atbildēt

pasaules gals būs tad,kad neviens to nezinās!

0 0 atbildēt

Piekrītu autoram!

Man liekas, ka to pareģotāju ir tik daudz, ka vairs nav iespējams izsekot, kad tad būs tas ''pasaules gals''. Un ja vēl tic visam tam bulšitam... Tāpēc uzskatu, ka vienkārši jādzīvo, neņ*t vērā nekādus pareģojumus un viss.

Tāpat par Nostradamusu- katra versija ir citādāka, katrs viņa rakstus tulko kā grib, un beigās sanāk putra.

Par Maiju kalendāru- tā tagad tāda ''modīga'' tēma, visi vārās par to 21.12.12. bulšitu. Jāsaprot, ka tas ir viens no veidiem, lai novērstu cilvēku domas no tā, kas notiek pasaulē politiskajos līmeņos.Vajag nomierināties un dzīvot tālāk, pohuj uz to visu.

0 0 atbildēt

a man kaut kā pie vienas vietas. Ja mirsim, tad tam arī vajadzēja notikt.

0 0 atbildēt

atbildot uz Malaka komentāru " Es lasīju, ka viens no Maiju cilts vecākajiem... " nu ta stak visiem saprotams ir .. vnk amerikanji un vel iespejams kkadi krievi , vaaci noteikti sadarbojas un del lielas apdzivotibas atrod iemselu lai uzpustu burbuli tam ka IT KA bus pasaules gals .. ta pat ka 2000 gada tas ugunslietus .. daudzi uztaisija pasnavibas bet nekas nenotika .. 2012 gads pienaks .. domaju ka ao 30 % pasuales iedzivotaju uztaisis pasnavibu un nekas nenotiks .. varbut mainisies klimats .. bet nekas vairak ..

bet par to 2012 .. tada jociga sajuta .. nez .. kas tad tur bus un kas nebus .. bet nu viss sen ir aizmirsts .. 2012 gada visi peksni atceresies ka bus pasaules gals .. uzputis burbuli no jauna un notiks tas ko jau teicu ..

0 0 atbildēt

Tieši manas domas ! emotion

0 0 atbildēt