135

 1391  13

Vai zināji, ka Latvijā 19% jaunieši vecumā no 14-18 gadiem un 10% bērni vecumā līdz 13 gadiem ir saņēmuši seksuāla rakstura piedāvājumus no pieaugušaiem? Arī tu esi kādreiz saņēmis internetā seksuāla rakstura piedāvājumus no pieaugušā? Vai tev ir zināmi gadījumi, kad kāds tavs nepilngadīgais draugs, draudzene vai paziņa ir saņēmis šādus piedāvājumus?

Ko tu darīji šādā situācijā? Ziņoji par to kādam? Ignorēji, bloķēji šo personu? Zini, ka pieaugušais, kurš ir izteicis seksuāla rakstura piedāvājumu nepilngadīgai personai, neapstāsies pēc viena noraidījuma, pat pēc desmit vai piecdesmit noraidījumiem neapstāsies. Viņš turpinās izteikt seksuāla rakstura piedāvājumus nepilngadīgajiem līdz panāks savu – izmantos kādu bērnu. Tāpēc neesiet vienaldzīgi, ziņojiet par to vecākiem, skolotājiem, skolas sociālajam pedagogam vai psihologam, pašvaldības sociālajiem darbiniekiem, bāriņtiesu pārstāvjiem, Valsts policijai, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas uzticības tālrunim 116111 vai www.drossinternets.lv. Mēs kopā varam panākt, lai pedofili saņem sodu un neturpina savus noziegumus!

Bērnu seksuāla izmantošana ir problēma, kas pastāv visā pasaulē, un no riska tikt seksuāli izmantotam nav pasargāts neviens. Tā ir nopietna problēma, kas ietekmē cilvēkus uz visu atlikušo dzīvi un, nesaņemot palīdzību, var atstāt traumējošas sekas. Tā ir katra cilvēka atbildība ziņot par vardarbību, īpaši seksuāla rakstura vardarbību pret bērnu, jo:

• tā tiek sniegta iespēja palīdzēt upurim, kas cieš no seksuālas vardarbības, un to pārtraukt;

• tā tiek nodrošināts, ka varmāka saņems sodu un nespēs savus noziegumus turpināt, izmantojot vēl kādu

Eiropas Savienības statistikas dati rāda, ka 10% līdz 20% bērnu Eiropā savā bērnībā pārcieš kādu no seksuālās vardarbības formām, par to ziņo un palīdzību saņem tikai 30%. Mums liekas, ka problēma neeksistē, ja par to nerunā – tā nav!

Ieskatam dažas Holivudā zināmas personības, kas savā bērnībā cietušas no seksuālas vardarbības:

Komentāri 135

0/2000

kāpēc pedofīli nekad nav pusaugu modeles no zviedrijas :(

 163  9 atbildēt

Man jau  liekas, ka reālais cietušo skaits ir krietni vien lielāks.

 65  0 atbildēt

Pareizi. Par to ir jārunā. Nedrīkst noklusēt, jo pāridarītājs var šādā veidā izmantot arī citus bērnus. Un jāiedrošina bērni izstāstīt par notikušo vecākiem vai citai uzticamības personai.

Tik daudz visātu slimiķu un izvirtuļu savairojies. Drausmas.

 56  1 atbildēt

Tādus kastrēt ar ovālu akmeni. 

 49  0 atbildēt

Manuprāt pedofīli ir ne tikai visi vecie onkuļi,skolotāji utml kuri uzglūn nepilngadīgajiem,bet arī jaunieši pēc 20,kuri mērķtiecīgi iepazīstas ar 15g.v.+ bērniem un ne jau lai veidotu attiecības.Piemālē pilnas acis,uzvelk otram rozā brilles un viss,pēc tam kad viss iegūts pamet un tas sīkais tīnis jau neies sūdzēties,jo viņi taču domā ka tās lūk ir attiecības un tā ir pieņemts,ka tevi pamet.

Nedod dievs ja ar maniem bērniem kas šāds notiktu,galvas ripotu un mežā zem priedēm parādītos svaigi rakumi.  

 45  0 atbildēt

Vecākiem derētu iemācīt saviem bērniem elementāras lietas-nerunāt ar svešiniekiem, neņemt no svešiem dāvanas, neiet līdzi svešiem... Kā māca ASV skolās - "Stranger = Danger"... Atceros, astoņdesmito vidū un beigās bija tāds kā bērnu pazušanas vilnis un tad mani vecāki man nemitīgi atgādināja-neņem no svešiem onkuļiem konfektes, nesēdies svešās mašīnās, pat ja šoferis saka, ka pazīst tavu mammu un tēti utt.

...un vēl par tām mašīnām - mani ilgu laiku kaitināja, ka mans vīrs nepārtraukti ņem stopotājus - bērnus un jauniešus. Bija gadījumi, kad mašīna stāvgrūdām pilna, bet vienalga-stopotājam vieta jāatrod... Vienreiz sanāca skaidrošanās ar viņu un viņš godīgi pateica: " Bet varbūt es viņu izglābu! Tu taču nezini kādi cilvēki būtu tajā mašīnā, kas apstātos, lai viņu paņemtu, ja nepaņemtu es!" ...kopš tās reizes vairs nekurnu...

 29  0 atbildēt

No vienas puses tās meitenes,kuras uzkrāsojās,kā krāsojamā grāmata,uzvelk miņikus,kuri pat nepiesedz dibenu un maiciņu,kas knapi pāri pupiem. Un tad vēl brīnas,ka kāds onkulis uzmācas. Vecākiem vajag sekot līdzi,ka viņu atvases ģērbjas. 

 27  0 atbildēt

kā var ienākt prātā doma seksuāli izmantot bērnus??? visiem pedofīliem nogriest dzimumorgānus un izlikt publiskai apskatei... ar akmeņiem nomētāt ....

 24  0 atbildēt

Mjā, bet domāju,ka to nav tik viegli izstastīt, jo vienmēr jau pazib prata doma-ja nu man, bērnam, neticēs?

Rakstu tev labāk bij vakar pirms ziņam ielikt,ne šorīt.. Tad es vel nezinatu,ka valsts vienam pedofilam dabūs 12k maksat, jo viņam lūdz " nezilvecīgi dzīves apstākli bijusi".. >.<

 21  0 atbildēt

Pedofīlija ir kkas briesmīgs, slims. Es nekad nesparatīšus to idiotus, kuriem ienāk prātā seksuāli izmantot bērnus. Bērnu izmantošana, protams, ir briesmīgākais, kas var būt, bet vēl šajās brīvdienās Liepājā tika piekauta un izvarota 22 gadus veca sieviete. Kas ir tik pat briesmīgi. MAn personīgi ir bail staigāt pa tumsu vienai. Tie nav cilvēki, kuri seksuāli izmanto bērnus un arī pieaugušos. Tie ir  nožēlojami idioti, kretīni utt... Man ir tādas dusmam par visu šo. Īpaši jau bērniem :@:@ Gan viņi vēl saņems to, ko ir pelnījuši!!

 20  0 atbildēt

Cerams ka tie kuces deeli leenaam degs ellee Visvairaak bija zheel Ozzy'u

 14  0 atbildēt

pedobear ir kaut kur tuvu

 14  0 atbildēt

Da labi,spoki pilni ar pedofīliem,piemēram:

admins bukka-visu laiku man sola buču zem nabas par labi izdarītu darbu :D

admins jacky-sauc mani par mīļumiņu un aicina uz savām otrajām mājām uz "purvu" (klubs gejiem,lezbietēm u.t.t) :D

 13  4 atbildēt

Te jau arī koks ar diviem galiem.Vieni izmanto bērnus,vai ļaunprātīgi izmanto jaunas meitenes,vai zēnus,kam nav vēl 18 gadi un tā tālāk.protams tādiem galvas nost un uz mietiem šosejas malā.Bet ir tādi,tas atiecas uz jauniem džekiem kam jau ir 18 vai vairāk,var iegrābties uz jaunākām meitenēm,kam vēl nav 18 gadi.Tur klāt vēl ir dzirdēts par tādām ,kas ļaunprātīgi to izmanto,lai varētu isspiest naudiņu(šatažēt).Ir meičas kurām nepateiksi ,ka viņai ir zem 18gadiem.Paldies dievam man tādu gadījumu nav bijuši ,un diez vai būs ,jo nu jau Man ir 33gadi un Man tas iet secen.Bet ir viens savādāks gadījums ar Mani.Vecrīgā ,kādā pēcpusdienā,staigājos pa pa ieliņām,redzu smuka meitene nāk pretī,izdomāju joka pēc uzaicināt uz kādu alus kausu,un par izbrīnu šī piekrita ,protams alus jau  ir ,sākot sarunu secināju ,jopci popcik viņai nemaz nav vēl 18,lai gan izskatījā uz visiem 20-22.Pašam man arī bija tikai 23 vai 22 gadeļi.Protams izdzērām tos sasodītos kausus un aizgājām katrs uz savu pusi.Bet varēja sanākt pamatīgi sūdi,par nepilgadīgo pavedināšanu uz alkaholu.Tāpēc no tās reizes  nemēģinu nocopēt meiču uz ielas.Jauniem džekiem iesaku labāk noskaidrot cik ir meitenei gadu,protams pasi jau neprasīsi,jāizdomā savādāks variants...

 

 8  0 atbildēt

Tie ir tikai aptuvenie dati, jo cietuso skaits ir lielaks tapec ka daudzi kluse...

 7  0 atbildēt

Tie pedofīli tos naivos bērnus bieži vien iebiedē-ja pateiks,kas noticis,tad izdarīs to vai šito!Un tas au arī ir tas,kas attur stāstīt par to kādam pieaugušajam!  

 7  0 atbildēt

Kad man bij 13-15 gadi, sapnjoju, par to lai kada seksuala  daama mani izmanto, tgd, jau nekas daudz nav mainijies, tikai tgd ta c\vairs nebus pedofilija. :D

 6  0 atbildēt

Tie kas ielika mīnusus laikam paši ir pedofīli.

 7  1 atbildēt

Bet, kā tas 14 gadīgās tagad izskatās, vnk grūti viņas uztvert, kā nepilngadīgās. Tikai tie stiprākie spēj noturēties pretim kārdinājumam

 6  0 atbildēt

Slavenais spoku apmeklētājs Rockhoppers arī ir seksuāli izmantots 11 gadu vecumā. Viņš to nevienam nebija teicis, jo viņš par to kautrējās un nevēlējās lai kāds par to uzzin! Rockhopper pāri darītāja bija viņa auklīte, kura nāca mazo Rockhopperu pieskatīt. Un līdz ko vecāki no mājas pazuda 26 gadus vecā auklīte puiku vilkusi vannas istabā, un likusi tam viņu mazgāt.

 15  9 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »