Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
13
1391

Vai zināji, ka Latvijā 19% jaunieši vecumā no 14-18 gadiem un 10% bērni vecumā līdz 13 gadiem ir saņēmuši seksuāla rakstura piedāvājumus no pieaugušaiem? Arī tu esi kādreiz saņēmis internetā seksuāla rakstura piedāvājumus no pieaugušā? Vai tev ir zināmi gadījumi, kad kāds tavs nepilngadīgais draugs, draudzene vai paziņa ir saņēmis šādus piedāvājumus?

Ko tu darīji šādā situācijā? Ziņoji par to kādam? Ignorēji, bloķēji šo personu? Zini, ka pieaugušais, kurš ir izteicis seksuāla rakstura piedāvājumu nepilngadīgai personai, neapstāsies pēc viena noraidījuma, pat pēc desmit vai piecdesmit noraidījumiem neapstāsies. Viņš turpinās izteikt seksuāla rakstura piedāvājumus nepilngadīgajiem līdz panāks savu – izmantos kādu bērnu. Tāpēc neesiet vienaldzīgi, ziņojiet par to vecākiem, skolotājiem, skolas sociālajam pedagogam vai psihologam, pašvaldības sociālajiem darbiniekiem, bāriņtiesu pārstāvjiem, Valsts policijai, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas uzticības tālrunim 116111 vai www.drossinternets.lv. Mēs kopā varam panākt, lai pedofili saņem sodu un neturpina savus noziegumus!

Bērnu seksuāla izmantošana ir problēma, kas pastāv visā pasaulē, un no riska tikt seksuāli izmantotam nav pasargāts neviens. Tā ir nopietna problēma, kas ietekmē cilvēkus uz visu atlikušo dzīvi un, nesaņemot palīdzību, var atstāt traumējošas sekas. Tā ir katra cilvēka atbildība ziņot par vardarbību, īpaši seksuāla rakstura vardarbību pret bērnu, jo:

• tā tiek sniegta iespēja palīdzēt upurim, kas cieš no seksuālas vardarbības, un to pārtraukt;

• tā tiek nodrošināts, ka varmāka saņems sodu un nespēs savus noziegumus turpināt, izmantojot vēl kādu

Eiropas Savienības statistikas dati rāda, ka 10% līdz 20% bērnu Eiropā savā bērnībā pārcieš kādu no seksuālās vardarbības formām, par to ziņo un palīdzību saņem tikai 30%. Mums liekas, ka problēma neeksistē, ja par to nerunā – tā nav!

Ieskatam dažas Holivudā zināmas personības, kas savā bērnībā cietušas no seksuālas vardarbības:

Dziedātāja un aktriste Queen... Autors: jacky Nepieļauj, lai Tevi seksuāli izmanto!
1. Dziedātāja un aktriste Queen Latifah ir atzinusi, ka bērnībā viņa ir seksuāli izmantota. „Es nevienam to neteicu un turēju noslēpumā. Kad man palika 22 gadi, nomira mans brālis un es jutu, ka nevaru pārciest gan viņa nāvi, gan bērnības notikumus, nevienam neko nesakot. Man bija kādam tas jāpastāsta, lai man kļūtu vieglāk. Mamma pēc brāļa nāves jutās ļoti satriekta, tāpēc es briesmīgos bērnības notikumus atklāju savam tēvam.” Tikai pateicoties psihologu atbalstam viņa ir tikusi galā ar to, kas notika ar viņu bērnībā, un atzīst „kā bērns es nezināju, ko darīt, un vienkārši nevēlējos par to nevienam stāstīt, taču tagad es vēlos, kaut būtu izstāstījusi patiesību ātrāk, jo mani visu mūžu ir tirdījusi doma, vai tāpēc, ka es nevienam neko neteicu – necieta vēl kāds cits?” Tāpat aktrise ir atzinusi, ka bērnībā pārciestais viņai ir traucējis veidot stabilas attiecības, un aktrise joprojām 40 gadu vecumā nav precējusies un arī bērnu viņai nav. (Informācijas avots: http://today.msnbc.msn.com/id/31211058)
TV personība Oprah Winfrey... Autors: jacky Nepieļauj, lai Tevi seksuāli izmanto!
2. TV personība Oprah Winfrey ir stāstījusi par to, kā 9 gadu vecumā viņu izvarojis 19 gadīgais brālēns, kuram bija uzticēta viņas pieskatīšana. Pēc notikušā viņš nopirka Oprai saldējumu un piekodināja par notikušo nevienam nestāstīt. Opru seksuāli izmantojis arī viņas onkulis un kāds ģimenes draugs, vardarbība pret viņu turpinājās vairākus gadus, taču par notikušo viņa klusēja un nevienam nestāstīja. Notikušo Opra atklājusi cilvēkiem, kas rakstījuši viņas biogrāfiju. (Informācijas avots: http://www.essortment.com/all/oprahwinfreybi_rmjm.htm)
Aktrise Mo039Nique ir 2008... Autors: jacky Nepieļauj, lai Tevi seksuāli izmanto!
3. Aktrise Mo'Nique ir 2008. gadā publiski atzina, ka viņu 7 gadu vecumā seksuāli izmantojis vecākais brālis. Kādā intervijā viņa atklāj, ka viņas brālis viņu seksuāli izmantojis 4 reizes 4 gadu laikā, vienreiz solot saldumus, ja māsa nāks viņam līdzi uz vannas istabu. „Pat tad, kad es pastāstīju par notikušo saviem vecākiem, brālis teica, ka es melojot un nekas tāds nekad neesot noticis. Mans tēvs bija ļoti satraukts, taču nekas netika darīts. Es ļoti ilgi biju dusmīga uz saviem vecākiem par to, ka viņi man neticēja un neko nedarīja, lai notikušo pārtrauktu. (Informācijas avots: http://abcnews.go.com/Entertainment/monique-gabriel-byrne-celebrities-speak- out-sex-abuse/story?id=9615958)
Foto elaanwordpresscom Autors: jacky Nepieļauj, lai Tevi seksuāli izmanto!
4. Foto: elaan.wordpress.com
13
1391
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [135]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Benz avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Benz 20.10.10 10:10
163
9

kāpēc pedofīli nekad nav pusaugu modeles no zviedrijas :(

spoku dienas joks

laim avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Twittera čomsMedaļa Dienas doma
  laim 20.10.10 09:36
65
0

Man jau  liekas, ka reālais cietušo skaits ir krietni vien lielāks.

bellydancer avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Amors
  bellydancer 20.10.10 09:36
56
1

Pareizi. Par to ir jārunā. Nedrīkst noklusēt, jo pāridarītājs var šādā veidā izmantot arī citus bērnus. Un jāiedrošina bērni izstāstīt par notikušo vecākiem vai citai uzticamības personai.

Tik daudz visātu slimiķu un izvirtuļu savairojies. Drausmas.

Sad Pussy avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Sad Pussy 20.10.10 14:09
49
0

Tādus kastrēt ar ovālu akmeni. 

scorned avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  scorned 20.10.10 12:19
45
0

Manuprāt pedofīli ir ne tikai visi vecie onkuļi,skolotāji utml kuri uzglūn nepilngadīgajiem,bet arī jaunieši pēc 20,kuri mērķtiecīgi iepazīstas ar 15g.v.+ bērniem un ne jau lai veidotu attiecības.Piemālē pilnas acis,uzvelk otram rozā brilles un viss,pēc tam kad viss iegūts pamet un tas sīkais tīnis jau neies sūdzēties,jo viņi taču domā ka tās lūk ir attiecības un tā ir pieņemts,ka tevi pamet.

Nedod dievs ja ar maniem bērniem kas šāds notiktu,galvas ripotu un mežā zem priedēm parādītos svaigi rakumi.  

BZulfija avatars
Medaļa RainisMedaļa Admins iesakaMedaļa Recidīvists
  BZulfija 20.10.10 12:54
29
0

Vecākiem derētu iemācīt saviem bērniem elementāras lietas-nerunāt ar svešiniekiem, neņemt no svešiem dāvanas, neiet līdzi svešiem... Kā māca ASV skolās - "Stranger = Danger"... Atceros, astoņdesmito vidū un beigās bija tāds kā bērnu pazušanas vilnis un tad mani vecāki man nemitīgi atgādināja-neņem no svešiem onkuļiem konfektes, nesēdies svešās mašīnās, pat ja šoferis saka, ka pazīst tavu mammu un tēti utt.

...un vēl par tām mašīnām - mani ilgu laiku kaitināja, ka mans vīrs nepārtraukti ņem stopotājus - bērnus un jauniešus. Bija gadījumi, kad mašīna stāvgrūdām pilna, bet vienalga-stopotājam vieta jāatrod... Vienreiz sanāca skaidrošanās ar viņu un viņš godīgi pateica: " Bet varbūt es viņu izglābu! Tu taču nezini kādi cilvēki būtu tajā mašīnā, kas apstātos, lai viņu paņemtu, ja nepaņemtu es!" ...kopš tās reizes vairs nekurnu...

Izraidītais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Izraidītais 20.10.10 14:56
27
0

No vienas puses tās meitenes,kuras uzkrāsojās,kā krāsojamā grāmata,uzvelk miņikus,kuri pat nepiesedz dibenu un maiciņu,kas knapi pāri pupiem. Un tad vēl brīnas,ka kāds onkulis uzmācas. Vecākiem vajag sekot līdzi,ka viņu atvases ģērbjas. 

sidzy avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  sidzy 20.10.10 11:53
24
0

kā var ienākt prātā doma seksuāli izmantot bērnus??? visiem pedofīliem nogriest dzimumorgānus un izlikt publiskai apskatei... ar akmeņiem nomētāt ....

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.10.10 11:11
21
0

Mjā, bet domāju,ka to nav tik viegli izstastīt, jo vienmēr jau pazib prata doma-ja nu man, bērnam, neticēs?

Rakstu tev labāk bij vakar pirms ziņam ielikt,ne šorīt.. Tad es vel nezinatu,ka valsts vienam pedofilam dabūs 12k maksat, jo viņam lūdz " nezilvecīgi dzīves apstākli bijusi".. >.<

MakeMeBad avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  MakeMeBad 20.10.10 11:18
21
1

atbildot uz Halina komentāru " Mjā, bet domāju,ka to nav tik viegli iz... "

 

Jā, es arī vakar ziņās redzēju to pašu, man bija WTF?! priecājies, ka vispār esi ārā izkļuvis!! tas ir pilnīgs PSC, ka pēc nepilngadīgas personas izvarošanas vainīgais vēl var saņemt kompensāciju! pilnīgs ārprāts!  

Lilo avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  Lilo 20.10.10 14:34
20
0

Pedofīlija ir kkas briesmīgs, slims. Es nekad nesparatīšus to idiotus, kuriem ienāk prātā seksuāli izmantot bērnus. Bērnu izmantošana, protams, ir briesmīgākais, kas var būt, bet vēl šajās brīvdienās Liepājā tika piekauta un izvarota 22 gadus veca sieviete. Kas ir tik pat briesmīgi. MAn personīgi ir bail staigāt pa tumsu vienai. Tie nav cilvēki, kuri seksuāli izmanto bērnus un arī pieaugušos. Tie ir  nožēlojami idioti, kretīni utt... Man ir tādas dusmam par visu šo. Īpaši jau bērniem :@:@ Gan viņi vēl saņems to, ko ir pelnījuši!!

kaimiņš avatars
Medaļa AmorsMedaļa AmorsMedaļa Sertificēts spoks
  kaimiņš 20.10.10 14:04
14
0

pedobear ir kaut kur tuvu

Ibanez Romano avatars
Medaļa PiparkūkaMedaļa Spoki flameMedaļa Sviestmaize
  Ibanez Romano 20.10.10 14:22
14
0

Cerams ka tie kuces deeli leenaam degs ellee Visvairaak bija zheel Ozzy'u

MakeMeBad avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  MakeMeBad 20.10.10 12:22
12
0

atbildot uz proviking komentāru " tu vienkarshi esi slims.... shitadi  j... "

 

īsti nesapratu Tava komentāra jēgu! kas tur var būt slims no mans puses, ka uzskatu par nepareizu lēmumu piešķirt kompensāciju smaga nozieguma vainīgajam, atkārtoju vainīgajam, nevis upurim!  

cloudy avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa ZebraMedaļa Spoks
  cloudy 20.10.10 12:47
10
0

atbildot uz piglet komentāru " kā var ienākt prātā doma seksuāli izman... "

Es arī nesaprotu

un vispār ir vnk drausmīgi ja jebkura vecuma cilvēku izmanto tādā veidā  

Sportsmen avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Garīgais līderis
  Sportsmen 20.10.10 13:19
13
4

Da labi,spoki pilni ar pedofīliem,piemēram:

admins bukka-visu laiku man sola buču zem nabas par labi izdarītu darbu :D

admins jacky-sauc mani par mīļumiņu un aicina uz savām otrajām mājām uz "purvu" (klubs gejiem,lezbietēm u.t.t) :D

nesen avatars
Medaļa BakalaursMedaļa SviestmaizeMedaļa Veiksmes lāde
  nesen 20.10.10 13:11
9
0

atbildot uz BZulfija komentāru " Vecākiem derētu iemācīt saviem bērniem ... " bieži vien seksuālie izmantotāji ir tieši pazīstamie un ģimenes locekļi.... 

motorwalwes avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  motorwalwes 20.10.10 17:46
8
0

Te jau arī koks ar diviem galiem.Vieni izmanto bērnus,vai ļaunprātīgi izmanto jaunas meitenes,vai zēnus,kam nav vēl 18 gadi un tā tālāk.protams tādiem galvas nost un uz mietiem šosejas malā.Bet ir tādi,tas atiecas uz jauniem džekiem kam jau ir 18 vai vairāk,var iegrābties uz jaunākām meitenēm,kam vēl nav 18 gadi.Tur klāt vēl ir dzirdēts par tādām ,kas ļaunprātīgi to izmanto,lai varētu isspiest naudiņu(šatažēt).Ir meičas kurām nepateiksi ,ka viņai ir zem 18gadiem.Paldies dievam man tādu gadījumu nav bijuši ,un diez vai būs ,jo nu jau Man ir 33gadi un Man tas iet secen.Bet ir viens savādāks gadījums ar Mani.Vecrīgā ,kādā pēcpusdienā,staigājos pa pa ieliņām,redzu smuka meitene nāk pretī,izdomāju joka pēc uzaicināt uz kādu alus kausu,un par izbrīnu šī piekrita ,protams alus jau  ir ,sākot sarunu secināju ,jopci popcik viņai nemaz nav vēl 18,lai gan izskatījā uz visiem 20-22.Pašam man arī bija tikai 23 vai 22 gadeļi.Protams izdzērām tos sasodītos kausus un aizgājām katrs uz savu pusi.Bet varēja sanākt pamatīgi sūdi,par nepilgadīgo pavedināšanu uz alkaholu.Tāpēc no tās reizes  nemēģinu nocopēt meiču uz ielas.Jauniem džekiem iesaku labāk noskaidrot cik ir meitenei gadu,protams pasi jau neprasīsi,jāizdomā savādāks variants...

 

Džeina Eira avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Džeina Eira 20.10.10 15:46
7
0

atbildot uz bezPCnevar komentāru "a ja nu gadās, ka bariņš pusaudžu izvaro pilnga... "  

Vinju IZVARO. Taatad vinja ir upuris. Piedomaa tak!   

BELLATO avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flameMedaļa Recidīvists
  BELLATO 20.10.10 12:38
7
0

Tie ir tikai aptuvenie dati, jo cietuso skaits ir lielaks tapec ka daudzi kluse...

« 1  2  3  4  5 »