local-stats-pixel

Nepārdomāti 2.daļa9

 62  9

Te nu otrā daļa ar lietām, kas liekas galīgi nepārdomātas vai nelietderīgas emotion

Nedomāju, ka tik grūti būtu ko mainīt, tikai tas netiek darīts. emotion

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

nu jāsaka, ka līdz tramvajiem tev piekritu. mani besī, ka veras vaļā visas durvis...patīk kā autobusos - atveras, ja esi nospiedis pogu - priekš kam virināt durvis, ja pieturā neviens nekāpj nedz iekšā, nedz ārā? par pārējo arī varētu pastrīdēt, vai tik tā vnk nav čīkstēšana :)

 3  0 atbildēt

Pasmaidi, ārā ir skaits laiks! :)

 1  0 atbildēt

Par #5 nepiekritiishu... Gadiijumaa ja tu nozaudee karti vai to nozog - nezinot pinkodu - atradējs vai zaglis nevarēs notriekt tavu naudu...

 1  0 atbildēt
VIP avatarsVIP

Tāda čīkstēšana emotion Pirmkārt, kad kāds pidars tiks pie Tavas kartes un sāk tērēties pa labi, pa kreisi, gribēšu zināt Tavu viedokli ;) Otrkārt, kuru tas krata, ka maisiņi ir caurspīdīgi vai necaurspīdīgi? emotion Un apavus var tīrīt miljards citos veidos, kā tikai iemest veļasmašīnā, kas tā pat nav tas labākais veids.

 1  0 atbildēt

omg tak tie ir sīkumi....

 0  0 atbildēt

Iedomājies kas darīsies pavasarī pilsētas, ja visu ziemu kaisīs smiltis?????

 0  0 atbildēt

Ir kam piekrītu! It īpaši par apaviem - ja jāstaigā pa pilsētu ( ne savu lauku sētu), tad ir pilnīgi vienalga- ir smērēts apavu krēms vai nav.. katru dienu 2x jāberž nost sāls!!

Par tām pulētajām plāksnēm - ne tikai jāuzmanās pie tc ieejām, bet arī tādā iestādē kā "Domina", kur šādas plāksnes ir iekšā! Ja kājās nav gumijotās botas, tad ātri vien var attapties 4rrāpus vai sēdus!

Par tamvaju - man ar tramvajiem galīgi vairs nesanāk braukt, bet vienā no retajām reizēm kad nācās šo transporta līdzekli izmantot, tā arī īsti nesapratu kā tās durvis dabūt vaļā.. līdz no bara (kas drūzmējās pie durvīm, gaidot kad atvērsies automātiski) izskrēja viena sieviete un "parādīja klasi" kā tikt tramvajā :D

Par i-veikaliem- arī saskāros ar šo problēmu, kur preci bija iespējams saņemt tikai un vienīgi ar piegādi, par ko PROTAMS, ka ir jāmaksā! (Bet par laimi mans atteikums bija viņiem stimuls piegādei bez maksas)

 0  0 atbildēt

Par pirkšanu ar karti ne pārāk piekritīšu, man reizēm ērtāk ir ievadīt pinkodu, nevis gaidīt kad bremzīga kasiere sameklēs pildspalvu, vēl 5 reizes to nometīs, samīcīs čeku 5 virzienos un tad man uz tā jāparakstās.

 0  0 atbildēt