110

 804  22

Četrus mēnešus pēc mūziķa, aktiera un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa pāragrās nāves mūžībā aizgājusi arī viņa māte Ināra Freimane, kura mūža izskaņu sagaidīja pansionātā.

Kā ziņo izdevums Kas jauns, tautā iemīļotā dziedātāja māte mirusi 60 gadu vecumā Aizvīķu pansionātā - dzīves pēdējos gadus viņa cieta no vairākām nopietnām slimībām, kas bija radījušas arī nopietnu smadzeņu bojājumus.

Freimanis bija dzimis skaistules Ināras un jūrnieka Imanta Ernesta Freimaņa ģimenē. Kad 1977. gada 7. februārī pasaulē nāca pāra vienīgais dēlēns, ģimene bijusi pārticīga, bet jaunā sieva ar laiku vīra prombūtni jūrā centusies kompensēt, izklaidējoties jautrās kompānijās.

Arī pats Freimanis, intervijās stāstot par ģimeni, neslēpa, ka māte aizrāvusies ar alkoholu un citiem vīriešiem, un tieši tas arī sagrāva mazā Mārtiņa ģimeni - viņš uzauga bez vecākiem tēva mātes un viņu divu meitu uzraudzībā.

Lai gan tuvinieki bija centušies Freimaņa mātei palīdzēt tikt galā ar postošo atkarību, tas nebija izdevies, un mūža izskaņu viņa sagaidīja pansionātā, noliedzot savu iepriekšējo dzīvi un to, ka viņai ir dēls.

Dziedātājs pēc 24 gadu ilgas neredzēšanās pirms pāris gadiem bija devies apciemot savu māti. "Kad satikāmies, sapratu, ka patiesībā man nav ar ko runāt. Tas dīvainais sievišķis, kukurznis, kurš noliedza, ka viņai jel kaut kad būtu bijis bērns... Sāpīgi," intervijā izdevumam Patiesā dzīve par šo tikšanos savulaik stāstīja pats Mārtiņš, kurš 2002. gadā zaudēja arī tēvu - neilgi pēc abu izlīgšanas viņš noslīka jūrā.

Aizgājējas tuvinieku sniegtā informācija gan liecina, ka pēc tam, kad viņai paziņots par dēla nāvi, sievietes prāts uz brīdi esot apskaidrojies. "Kāpēc Mārtiņš? Vajadzēja man..." pēc traģiskās ziņas teikusi Ināra, kura tagad atdusas ģimenes kapos Liepājā.

Šis ir raksts no delfi.lv.

Pieminēsim šī slavenā mūziķa mātes aiziešanu, tomēr, neliksim 10 un vairāk rakstus spokos ar šo drūmo notikumu. Pietiks ar vienu.

Paldies par atsaucību un sapratni. Necentīsimies nopelnīt virtuālus cepumus uz citu nelaimēm.

Lai vieglas smiltis. Izsaku līdzjūtību.

Izmantotie avoti:
http://delfi.lv

Komentāri 110

0/2000

Jomajo, viņa vēl bija dzīva? Es negribētu, lai mani bērni mirst pirms manis...

 122  3 atbildēt

Ir pieņemts, ka pēc cilvēka nāves par viņu runā tikai labu vai nerunā vispār, tāpēc iesaku dažiem paturēt savus bezjēdzīgos, dzēlīgos komentārus, vismaz šoreiz, pie sevis, paldies.

 84  2 atbildēt

Šādam rakstam vajadzētu aizliegt komentārus.

 70  4 atbildēt

Lai viņai vieglas smiltis 

 47  3 atbildēt

Kā jau teicu - spokos vajadzētu ieviest sadaļu ''ziņas'' ><

 33  1 atbildēt

R.I.P

 25  1 atbildēt

Viņa neko nesaprata. Vai vispār nojauta ka viņa dzīvo, vai ir bērni.

 16  4 atbildēt

Rest in peace

 10  1 atbildēt

Divi teikumi. Nu pirms līdzjūtības izteikšanas. Heh,... njā... neērti pat tavā vietā.. :)

 

Un kpc komentāros iet runa par žīdiem?

 

Vieglas smiltis Mārtiņa mammai.. ;(

 5  2 atbildēt

Visi kādreiz mirst!

Agri vai vēlu bet tas ir neizbēgami.

 3  0 atbildēt

Tik skumjš dzīvesstāsts.  :(       Lai vieglas smiltis!   

 2  1 atbildēt

atbildot uz shtekers komentiem.

Tu zini, ka esi diezgan aprobežots, tu skaties tikai no zināmās puses, faktiski prāts diezgan īss, lai vispār kaut kur aizdomātos, nekas gan jau paaugsies un prātā pieņemsies, varbūt nepieņemsies un vecumdienas pavadīsi kādā psihenē :)

 3  2 atbildēt

Māte jau nekad sevišķi nebija rūpējusies par dēlu.

 3  3 atbildēt

Bāc, tagad arī viņa māte? Nav kāds lāsts uzlikts?

 6  6 atbildēt

 0  0 atbildēt

šausmas.

 0  0 atbildēt

Vot, ko nodara alkohols, pus dzīve dir*ā, gan viņai, gan radiem.

 6  6 atbildēt

Lai vieglas smiltis

 0  0 atbildēt

666 plusi šim rakstam, oo

 0  0 atbildēt

Jūtu līdzi ilzei.. 

 0  0 atbildēt
« 1  2  3 »