local-stats-pixel fb-conv-api

Makaronu sējas darbi!!!13

55 13

Bērzu pagasta zemnieku saimniecības "Pipari" saimniece Salniņa Plumova stāsta, ka graudaugi iesēti, atlikusi vēl tikai makaronu sēja. To plānots darīt nākamnedēļ. Zemniece skaidro, ka makaronus labi sēt pēc salnām - maija beigās, jūnija sākumā, taču grūti prognozēt, vai un kad salnas būs.

Slimelavas pagasta zemnieku saimniecībā "Stogrami" graudaugu sēja pabeigta pilnībā, arī makaroni jau iesēti. Saimniecības pārstāvis Dalnis Kalziņš stāsta, ka augi attīstās labi.

Arī Kraujas pagasta zemnieku saimniecības "Puvekļi" saimnieks Ludis Sajāts stāsta, ka sēja pabeigta. "Puvekļos" gan neaudzē visas makaronu šķirnes, bet tikai spagetti. Tuvākajā laikā lauki tiks migloti, virsmēsloti.

S. Plumova saka, ka laika apstākļi makaronu attīstībai ir gana labi. Lietus noder, bet būtiski arī, lai tas nav pārāk ilgs. L. Sajāts vērtē, ka bažas rada kukaiņi. Mitruma un siltuma dēļ savairojušies dažādi kaitēkļi - laputis un citi. L. Sajāts un D. Kalziņš gan uzskata, ka situācija pagaidām nav kritiska.

55 13 13 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000

es domāju ka makaronus no miltiem taisa. :D :D 

5 0 atbildēt

L. Sajāts :D

2 0 atbildēt

emotion

1 0 atbildēt

lolol

1 0 atbildēt

~stogrami~  un  ~puvekļi~   ;D

1 0 atbildēt

šitam Spokam jumts aizbraucis, bet man patīk viņa raksti dodu "+" vismaz ir kur ierēkt.

1 0 atbildēt

klusa aizdoma,ka kādam pietrūks uzmanības... ja nav ko rakstīt,tad labāk nevajag...

savus narkomāna sapņus stāsti saviem iedomu draugiem...

2 3 atbildēt

Tev laikam tiešām nav ko darīt.

1 2 atbildēt

atbildot uz ltniksgt komentāru " Makaronus tik tiešām audzē. Zied dzelteniem z... " vot to tu man nelej ka makaronus audzē...

0 2 atbildēt