local-stats-pixel

Latviešu valodu Latvijai!26

114 9

Sākot ar 11.maiju līdz 9.jūnijam visi kopā ar ģimeni, radiniekiem un draugiem dodamies uz vēlēšanu iecirkņiem un parakstamies par Latviešu valodu mūsu Latvijā!
Parakstu vākšanas otro posmu organizē valsts, tāpēc parakstīšanās ir bezmaksas.Parakstu vākšanas vietu adreses ir publicētas CVK mājas lapā:
http://web.cvk.lv/pub/public/29928.html
Aizej, paraksties un izdari ko taustāmu savas tautas labā!

p.s. Pārkopē šo aicinājumu un ieraksti to savā blogā, soc.tīkla profilā, portālu komentāros, forumos vai jebkurā citā mēdijā!

Dievs, svētī Latviju!

114 9 26 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 26

0/2000

<--------

<--------   Vot šitā tam vaidzētu būt!!!

<--------

17 5 atbildēt

Bet Latvijā taču ir Latviešu valoda :D

6 2 atbildēt

Obligāti par to ir jāparakstās! Tā ir iespēja padarīt Latviju par īstu Latviju un latvisku valsti!

Neparakstīsies okupanti protams un tiem, kam ir vienalga un kuri ir krievu pakaļlaiži!

Lūgums visiem doties un parakstīties, jo tā ir iespēja Latvijai būt par Latviju, kā tam jābūt.

Lūk, kur brīvība un vienaldzība ir novedusi.

9.maijs, krievu valodas pieprasīšana, latviešu tautas pvainošana, Latvijas valsts tēla bojāšana. Ņirgājas par Latviju un latviešu tautu un palikt malā un neiet parakstīties tā ir paz*šanās, vienaldzība, stulbība!

Mēs latvieši esam karaļi un saimnieki savā zemē un mēs izlesim kas būs Latvijā, neviens cits, jo mēs esam valsts dārgums un svētība - latvieši un nosargāsim to, ko ieguva mūsu senči!

Latvija - latviešu valoda.

Krievija - krievu valoda.

Viss skaidrs!

3 0 atbildēt

Vēlējos pieminēt, ja mēs neiesim parakstīties un nedarīsim neko lietas labā, bet būsim tādi vārguļi kas nosaka ''Ai, neko tāpat nevaram izdarīt'', nu tad Ar Dievu latviešu valoda, mūsu zemē...

Nepieļausim, darīsim visu un visi iesim parakstīties, visi kas mīl, ciena Latviju!

Okupanti jau 10.300 balsis ieguva Par... Un mēs to tā pieļaujam, ka par mums ņirgājas? Nekad! Laiks darīt!

3 0 atbildēt

cepums, mana pase jau ir gatavībā ;)

3 2 atbildēt

stulbumam nav robežu.

 

varbūt drīz vēl balsosim, lai Latvijai karogā sirpis nebūtu attēlots?

   

neko darīt, jāiet tik balsot.

1 0 atbildēt

Bet labs man patīk kā deputāti māk novirzīt tēmu,  no tagad lielākās problēms,kredīts.Un tu esi kārtējais dalībnieks no "masas".Kas uz tā uzraujas. Savelatvia.com par ko mums ir jādomā.

2 2 atbildēt

ja ja ja !!!

0 0 atbildēt

Vispar viniem nevis butu jacinas par latvieshu valodas ieviesanu,kas jautapat LV ir,bet drizak jaunu darba vietu ieviesanu ! Bet nu protams vieglak jau ir tipa atdot naudu citiem nevis paturet sheit !!

0 1 atbildēt

Man tomēr liekas ka lielākais drauds latviešiem un latviešu valodai ir paši latvieši, nevis krievi,čečeni vai latgaļi. Ja cilvēku iesaistītos šādi politikā ne tikai par valodas jautājumiem,bet arī ekonomikas,veselības aprūpes..,tad mēs nebūtu tādā dirsā,jo tā arī d*krātija strādā ar parakstu vākšanām, likumu grozijumu iesniegumiem..utt no tautas puses. Nevienā normālā valstī cilvēki vienreiz 4 gados neievēl parlamentu ,un pēc tam neko nedara un iezliekas ,ka pie visa vainīgi tikai politiķi.

0 2 atbildēt

Visu padi*sām un tagad vēl mums piedāvā to, kas ir mūsu. Vajag aizliegt latviešu valodu, lai tauta aptvertu, ka Latvija ir jau sen nepieder latviešiem.

1 4 atbildēt

pohui..es latvija jau gadus nedzivoju 

3 8 atbildēt