local-stats-pixel

Kuzbasā sieviete kastrējusi savu vīru12

 72  11

"Ogļraču novadā" Kuzbasā kāda sieviete nežēlīgi izrēķinājusies ar savu civilvīru, kurš viņu regulāri bija krāpis ar citām sievietēm – saniknotā sieva viņam nogriezusi vīrišķo atribūtu un izmetusi to mēslainē.

Kā vēsta Krievijas prese, traģēdija notikusi pagājušajā piektdienā Kemerovas apgabala Vasjkovo ciematiņā, un pret 34 gadus veco sievieti ierosināta krimināllieta pēc Krievijas Federācijas kriminālkodeksa 111. panta (apzināti izraisīti smagi miesas bojājumi).

Saskaņā ar izmeklēšanas rīcībā esošo informāciju sievieti bija nokaitinājuši viņas 41 gadu vecā civilvīra regulārie sānsoļi, tāpēc viņa bija nolēmusi reizi par reizēm izbeigt viņa "iešanu pa kreisi".

Kārtējā strīda laikā sieviete savam civilvīram vairākas reizes bija pa galvu iesitusi ar pietu, bet pēc tam sameklējusi nazi un nogriezusi viņam ģenitālijas. Kamēr vīrietis sāpēs locījās, sieviete no grīdas paņēma viņa dzimumlocekli un izmeta to sausajā tualetē.

"Šobrīd cietušais atrodas reanimācijā, bet piešūt viņa dzimumorgānu ārstiem neizdevās," vietējai presei stāstījusi Kemerovas policijas iecirkņa preses sekretāre Natālija Maslakova, piebilstot, ka sieviete šobrīd ir arestēta, taču savu nodarījumu viņa nenožēlo - pēc viņas vārdiem, "jāklis ir taisnīgi pārmācīts".

Zināms, ka šis pāris kopā dzīvojis kopš 2007. gada, un visu šo laiku tagad jau kastrētais vīrietis savu civilsievu krāpis "gandrīz ar katru garāmgājēju". Kā pastāstījusi peņa griezēja, vīrs viņu pat pāris reizes aplipinājis ar venēriskajām slimībām. Līdz šim ik reizi sieviete ar asarām acīs viņam bija piedevusi, bet tagad ar ķirurģisku iejaukšanos atrisinājusi savu problēmu.

Izmantotie avoti:
http://delfi.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

no delfiem nevar kopēt, tev šo rakstu izdzēsīs emotion

 7  0 atbildēt

Es tūlīt tevi pašu izkastrēšu. Iekopēt no ziņu portāla k-kādu rakstu un pat bildi tādu pašu ieliek.... emotion

 5  0 atbildēt

jāklis ir taisnīgi pārmācīts - Es gar zemi XD

 3  0 atbildēt

Nākošais raksts, būs par nežēlīgi noslepkavotu sievieti, kura pirms tam izrūnijusi savu vīru....

 3  2 atbildēt

vieglāk nebija pamest to lopu un miers? vot idiote..

 1  0 atbildēt

Pareiz, šitā visus vīriešus kastrēt, kas laiž pa kreisi!

 3  2 atbildēt

Visticamāk, dāmīte dzīvotāja nebūs.

 1  0 atbildēt

Mjām labak, neteikšu kas tu esi .;DD

 0  1 atbildēt