951

 3963  63

Ja interesē, kas jādara cilvēkam, kad viņu valsts iestādē neuzrunā latviešu valodā lasat šeit - http://www.spoki.lv/aktuali/Ka-rikoties-ja-tevi-neuzruna-valsts/477244
Šis nebūs nekāds epic rage guy vai bilžu raksts, bet gan īss ievads politikā un LR Satversmē, lai pierādītu, ka "krievu valodu kā otro valsts valodu" ieviest NEVAR!

Sveiki! Tātad man ir apnikuši šie stresainie cilvēki visapkārt, kas streso par "krievu valodas kā otrās valsts valodas" mini-referenduma parakstu savākšanu. Lai nomierinātu vismaz dažus cilvēkus šajā protālā uzrakstīšu Jums kā visas lietas notiek, jo streso tas, kas nezin, ka šis pasākums ir bezjēdzīgs un neiespējams. Tātad, kuru neinteresē šis raksts - tālāk neskaties!

Pievienotie videoKomentāri 951

0/2000

stulbie idioti iztērēja 2miljonus nevajadzīgai parakstu vākšanai.

 38  1 atbildēt

krievi salika mīnusus!

 31  3 atbildēt

 

_______         

                       

   

 

NUU es tev uzticeshos :) 

 26  1 atbildēt

Paldies tev par rakstu. Tādi latvieši valsti godina 1000 x vairāk, kā tādi, kas tikai vicina karogu, bļauj un draud visus nosist. 

 24  0 atbildēt

Ja kādu interesē, tad vilciens katru dienu no Rīgas uz Maskavu iziet 16:20

kā saka - čemodan, vagzal, roģina!

 25  1 atbildēt

Krievijas Krievi neuzskata Latvijas Krievus vispār par normāliem cilvēkiem, jo viņi  ne LAVIEŠU Valodu jēdz, ne pat tik daudz kā pilsonību spēj dabūt! Nolādētie!  B*e Parazīti

 22  1 atbildēt

kriev tu esi cienīgs palikt latvijā ja paskaidrosi šo teikumu

Dēli ar dēli nosita dēli 

bet ja paskaidro trikunta pazūdi :)

 20  1 atbildēt

Varbūt tad latviešiem, lietuviešiem, poļiem, sataisīt parakstu vākšanu, piemēram kaut kur Īrijā, Anglijā vai Vācijā  ? 

 

PRET KRIEVU VALODU KĀ OTRO OFICIALO VALODU LATVIJĀ.

 

pietiek ar to , ka bukletiņos, un visādos citos papīros ir krievu valoda..

 20  2 atbildēt

nu šis viss novedīs pie tā , ka jaukos piektdienu vakaros, izdzirdot krievu valodu , latvju jaunatne , aiz garlaicības , varētu izrādīt nelielu agresiju pret mūsu "'atbrīvotājiem"'

 17  0 atbildēt

es vēl neesmu sapratis tos Latvieškrievus kas nerunā latviskki un balso lai otrā valoda ir krievu kas mūsu valoda ir tik gruta?

 16  0 atbildēt

reāli, visu šo murgaino notikumu dēļ es diezgan nopietni apsveru iespēju kādreiz, pēc skolas beigšanas, darboties Latvijas kultūras popularizēšanas lauciņā. Nedrīkst pieļaut, ka Latvju kultūra izsīkst - Dziesmu svētkiem, tautiskajām dejām, dziesmām, folklorai ir jādzīvo, jo bez šīm lietām mēs izzustu, tās mūs dara spēcīgus! 

 16  0 atbildēt

Kuces dēli Krievi, un tiem SC deputātiem kuri nobalsoja par referenduma ierosināšanu, vajag nolikt mandātu, jo tie pārkāpa zvērestu, tai skaitā Ušakam

 16  1 atbildēt

AAAAAH IZLASI LŪDZU RAKSTU. Tiešām lūdzu - tur viss ir paskaidrots!  viņi ieguva 154k, kas nodrošina izskatīšanu Saeimā, ja Saeima apstiprina vajag 700k, kas ir mission impossiBĻ*

 15  0 atbildēt

Čemodan - vokzal - roģina

 18  3 atbildēt

ĀMEN!

 13  0 atbildēt

Es saprotu, ka krievi mums paliidzeeja aizdziit vaacieshus prom no Latvijas, bet krievi aizmirsa vienu ljoti buutisku lietu, peec kara doties atpakal uz savu dzimteni.

 12  0 atbildēt

neieguus 700.000 tuukstosh parakstu, izgaaziisies kaa vecas seetas. netiirelji

 16  4 atbildēt

Es cienu krievu valodu. Es to māku, nedzīvojot Krievijā. Taču šī ir mana valsts, mana Latvija, mana valoda - vienīgā - CIENI!

 10  0 atbildēt

Neviens vairs netic politiķu solījumiem uzlabot finansiālo situāciju valstī, tāpēc viņi ķeras pie tautību pārstāvju "aizstāvēšanas".

Cirks tas ir bijis un būs, un, visticamāk, lielai daļai parakstu vākšanas atbalstītāju nemaz nerūp, kas notiks, viņi tikai ceļ sev reitingus.

Bet mēs te cepjamies un bojājam savu nervu sistēmu, labāk pa to laiku būtu izlasījuši pa kādai latviešu grāmatai!

 10  0 atbildēt

Tā vien škiet, ka šim visam būs arī pozitīvā puse, jo tagad latvieši sāk atkal saprast, ka mūsu valoda ir jāsargā un jākopj.

Cerams, ka pievienosieties man centienos vairs nelietot krievu valodas vārdus ( pārsvarā jau lamuvārdus) ikdienas leksikā. 

P.S. Spokos šim par godu vajag smaidiņu ar Latvijas karogu vai ko tamlīdzīgu.

 10  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »