local-stats-pixel

Koraļu pils7

48 0

Edvards Liedskalniņš, latvietis, izcili pārzinājis fizikas likumus, astronomiju.
Edvards pats ar savām rokām un ar pašiem vienkāršākajiem instrumentiem, tajā skaitā trīsīm, svirām, kaltiem un citiem skulptora instrumentiem, radījis neticamus akmens, koraļu un smilšakmens veidojumus, kas svēruši desmitiem tonnu  -  pats gan tikai bijis apmēram 46 kg smags un apmēram ~~150 cm garš.
Kā vinjš to paveicis? To tā arī neviens nezin, neviens nekad nav redzējis, kā viņš to dara, nevienam to viņš nestāstija, tikai visu laiku atkārtojis, ka, lai izprastu kā ēģiptieši ir uzbūvējuši piramīdas, mums tas ir jāizdara pašiem, pats to esot sapratis.
Pēc Edvarda nāves viņa pieraksti un rasējumi esot mistiski pazuduši, laikam kāds nav gribējis tajos dalīties. Spriediet paši.48 0 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

par šo kungu ir latvijā izdota skaista grāmata ar interesantiem aprakstiem un daudz bildēm, iesaku dabūt un izlasīt.

3 0 atbildēt

atbildot uz Back komentāru " a kur taada atrodas? gribeetu aizbraukt, pask... " Homstedā, Florida.  

1 0 atbildēt

atbildot uz tas pats Jaanis komentāru " Vareeeja but arii izsmeljoshaaks raksts un va... " Ja jau nezinaatu fiziku(spēka plecus, trīšu mehānismus) un astrologiju(debess ķermeņu novietojumus un to maiņu) un pats galvenais visu to ne tikai zinaat, bet arii pielietot un veiksmiigi pielietot....kaa redzams klases ir tikai cipars, arii vecajam labajam Einšteinam nu galīgi švaki gāja ar matemātiku, bet redz izraadas, ka ģēnijs :)  

1 0 atbildēt

kā reiz šodien skatījos filmu par viņu... katrā ziņā ļoti interesanti... un + par rakstu emotion

0 0 atbildēt

Vareeeja but arii izsmeljoshaaks raksts un vairaak bilzhu, bet nu lab.....

nezinu gan, cik nu vinjsh izcili paarzinaaja fiziku un astronomiju, jo bija pabeidzis tik 4 klases..... bet paarzinaat, laikam paarzinaaja diezgan labi....

mjaa, shodien taa filma bija tiiri interesanta par vinju....

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

a kur taada atrodas? gribeetu aizbraukt, paskatiities...

0 5 atbildēt