local-stats-pixel

Ko Microsoft vēlas?19

26 6

Čau,čau.! Mēnesi vecas ziņas bet anyway, šeit nēesmu redzējis apgrozībā!

Tehnoloģiju kompānija Microsoft ir pārdevusi 400 miljonus Windows 7 licenču un aicina lietotājus atteikties noWindows XP par labu Windows 7, paziņojusi kompānija ikgadējā Microsof Pasaules partneru konferencē, vēsta pcmag.com.

Kompānija ir arī paziņojusi, ka pārtrauks atbalstīt Windows XP pēc tūkstoš dienām. «Windows XP ir mums labi kalpojis, bet desmit gados kopš tā izveidošanas pasaule ir mainījusies,» norāda kompānija. «Ir pienācis laiks atteikties no XP un pāriet uz Windows 7, lai pilnībā varētu izmantot pēdējās dekādes inovācijas gan drošības, gan efektivitātes ziņā.»

Lai lietotājiem atvieglotu pāriešanu uz Windows 7, kompānija Microsoftturpina uzlabot savas mākoņdatošanas pakalpojumu Windows Intune.

«Windows 7 ir solis ceļā uz Windows 8, kas pilnībā mainīs Windowsdatorus sistēmas un pavērs ceļu uz nākošās paaudzes Windows planšetdatoriem,» norāda Microsoft. Kompānija gan sīkāku informāciju parWindows 8 nesniedza.

Microsoft Pasaules partneru konference ir notikums, ko kompānija organizē saviem partneriem, lai tos iepazīstinātu ar dažādiem notikumiem kompānijas dzīvē un ļautu tiem veidot sadarbību ar citiem Microsoftparneriem un kompānijas darbiniekiem.

P.S Man ta nav problēmu.! 3 pc viesiem Win7.Un no Vistas un Win7 vairāk nevar pārinstalēt un XP.(No augstāka WIN uz zemāku) No XP uz XP var.

26 6 19 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.db.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 19

0/2000

dazhas dienas atpakal paarinstaleeju no 7taa uz xp.

0 0 atbildēt

visu var sainstalēt kā vien vēlies, nepieciešams tikai paložņāt pa forumiem un saprast kā tas notiekās

0 0 atbildēt

Es gan lietoju Ubuntu un nejūtu vēlmi iet atpakaļ uz tām sistēmām, kur man viss jādara pašam...

1 1 atbildēt

kautkaadfs bullshits!

0 0 atbildēt

konkrēts piemērs Ubuntu 11.04 + Canon Pixma Mp495 man bija vieglāk aiziet pie čoma izprintēt! Jā tur ir printeri, ko Ubuntu atbalsta, bet tos jau kādus 2 gadus netirgo...

0 0 atbildēt

dirsa windows 7emotion , xp foreveremotion

0 0 atbildēt

omg

0 0 atbildēt

LIetoju Win7 darbam / studijām - Adobe, 3dsMax un visi citi labumi ko atbalsta Windows, bet interneta sērfošanai un programmēšanai izmantuju Linux Ubuntu. Protams, arī manī reiz bija WinXp patriots (ja bija jāizvēlas starp 7 un XP), bet pienāca arī mana kārta saprast - vēlies attīstību, tad suportē pārmaiņas. Manā gadijumā tā saprašana atnāca līdz ar WinXP64bit problēmām ar programmatūras atbalstu, kas nesagādāja nekādas problēmas Win7 ar 64bit`ēm.

0 0 atbildēt

Man tēvs instalēja un meiģināja 3 veidos.

0 0 atbildēt

a kā tu vari zināt ka tā ir nepazreizi?

0 0 atbildēt

bet tagad no Vista vai 7 iespējams ka nevar pārinstalēt uz XP.Tas logs kur parādas kjip pārinstalēt ir neaktīvs.

0 0 atbildēt

aj lab pietiks strīdēties...Pamaeiģini pats tgd parinstalēt ja tev ir WIn7 vai Wista uz XP.

0 0 atbildēt

aj lab tas tā. Tagad būs wienkarsi japariet uz Win7.jo tāpat pec 3 gadiem bye bye XP.

0 0 atbildēt

Da man win 7 ir bijis kadas 3 reizes... un man vinjs Riebjas, jo man uz vinja NEKAS vienk negaaja :( viss ko vareju dariit bija klausiities muuziku un to pashu baigi suudiigo :(

0 1 atbildēt