local-stats-pixel

Ķermeņa valoda 1.daļa: Personas teritorija un saskarsmes1

 25  2

Ķermeņa valoda, kādam tā noder biznesē, citam sabiedrībā, bet varbūt Jums, tā noderēs stājoties attiecībās ar pretējo dzimumu. Šo rakstu, izvēlējos rakstīt tāpēc, ka internetā nebija daudz pieejama informācija par ķermeņa valodu. Šo rakstu, varēsiet izprast, noteikti aplūkoties uz bildēm. Bildes būs šeithttp://www.spoki.lv/foto-izlases/Kermena-valoda/118305

Noteikti, vajadzētu pēctam arī ieskatīties šajos video materiālos, nav tie labākie, bet tomēr radīsies vizuālais iespaids http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+read+body+language&aq=fun šeit daudz labāk http://www.youtube.com/results?search_query=allan+pease&aq=fVidusšķiras baltās rases Ziemeļamerikas, Anglijas un Austrālijas priekšpilsētu iedzīvotājiem „gaisa burbuļa” rādiuss caurmērā ir viens un tas pats. To var sadalīt četrās atsevišķās distancēs.

Izmantotie avoti:
http://www.dzekiem.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

haaa, es zinu no kurienes tu to visu dabujjj, bet man rodas jautaājums nav slinkums? :D ja es taisītu rakstu būtu slinkums no grāmatas rakstīt, bet liels PALDIES TEV, šī informācija man ļoti noder gatavojot manu projekta darbu :)

 0  0 atbildēt