local-stats-pixel fb-conv-api

Kas jazīīn par savu meiteni..11

Kas tev jāzina par savu meiteni.

• Viņa aizies, ja tu melosi.

• Viņai patīk, ja tu viņu apskauj.

• «Labi» ir nepieļaujama atbilde uz jautājumu: «Kā es izskatos?»

• Viņa uzskata, ka tev jāzvana pirmajam, un jaraksta ari.

• Arī viņa baidās zaudēt savu neatkarību.

• Viņa domā, ka piedod tev vairāk, nekā vajadzētu.

• Tu izdarīji kaut ko sliktu, un izskatās, ka viņai tas vienalga. Bet tā nav! (Skati iepriekšējo.)

• Kad viņa salīdzina savu punci ar ķengura kabatu, nesaki neko.

• Viņai patīk vīrieši, kuri spēj ieplānot negaidītu gājienu smalkā
sabiedrībā, sarīkot nedēļas nogales izbraucienu un nopirkt viņas
iecienīto gardumu, ejot uz kino.

• Viņai nepatīk, ja stāsta, kas viņai jādara.

• Viņai patīk, ja tu viņai lūdz padomu.

• Viņu neiespaido vīrieši, kuri nespēj uzņemties vadību.


• Viņai vajag, lai tu pateiktu, ko jūti pret viņu. Bieži. Pasaki to tūliņ.

• Viņa grib būt labākais, kas ar tevi noticis, un grib, lai tu to atzīsti.

• Viņai patīk, ja tu viņai stāsti, par ko domā, pat tad, ja pats to nezini.

• Dāma vienmēr jāapsveic ar skūpstu.

• Pat labām meitenēm patīk pieklusinātas «netīras» sarunas sabiedrībā.

• Krāpšana ir jebkas, ko tu dari, ja nevēlies, lai viņa to redzētu, dzirdētu, izlasītu
• Viņa uzskata, ka tev jāzina viss šeit uzrakstītais un vēl daudz vairāk.

56 5 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

Piedodiet, nevarēju atrast rakstu, bet nu šeit ir lietas, kas sievietēm jāzin par vīriešiem.:

1. Ja tu domā, ka tu esi resna, tad tu droši vien tāda arī esi. 1. Iemācies pati apieties ar tualetes vāku, tu jau esi liela meitene. Ja tas ir pacelts, tad nolaid to. 1. Negriez matus. Nekad. Gari mati vienmēr izskatās pievilcīgāk, nekā īsi. Viens no iemesliem, kādēļ vīriešiem ir bail precēties, ir ka precētas sievietes apgriež savus matus. Bet tad jau ir par vēlu. 1. Ir brīži, kad mēs nedomājam par jums. Samierinieties ar to. 1. Neprasiet, par ko mēs domājam, ja neesat gatavas apspriest karaspēka formējumu īpatnības, hokeju un 1. formulu. 1. Iepirkšanās nav ne sports, ne izklaide, un mēs nekad to tā neuztversim. 1. Gāzu palaišana ir normāla un nepieciešama ķermeņa funkcija. Tās dēļ nav jāiet ārā no istabas. 1. Kad mēs ar tevi kaut kur ejam, jebkas, kas tev ir mugurā, ir OK. Patiešām. 1. Tev ir pietiekoši daudz drēbu. Tev ir par daudz kurpju. 1. Raudāšana ir šantāža. 1. Tavs iepriekšējais džeks ir idiots. 1. Ja tu kaut ko gribi, prasi. Viegli mājieni nedarbojas. Stipri mājieni nedarbojas. Acīmredzami mājieni nedarbojas. Vienkārši pasaki to! 1. Mēs neatceramies datumus. Atzīmējiet jubilejas kalendārā. Pirms tām pietiekoši bieži mums atgādiniet. 1. Lielākajai daļai vīriešu ir ap 3 pāriem kurpju. Kādēļ jūs domājiet, ka mēs esam kvalificēti palīdzēt jums izvēlēties, kuras no 30 labi izskatās pie jūsu kleitas? 1. Jā un Nē ir perfekti normāla atbilde uz jebkuru jautājumu. 1. Nāciet pie mums ar savu poblēmu, ja gribat palīdzību tās risināšanā. Pēc līdzjūtības griezieties pie savām draudzenēm. 1. Galvassāpes, kas ilgst 17 mēnešus, ir problēma. Griezies pie ārsta. 1. Pārbaudi eļļas līmeni savam auto. Lūdzu. 1. Neizliecies. Mēs labāk izvēlamies būt neefektīvi, nekā apmānīti. 1. Nekas, kas ir sacīts 6 mēnešus atpakaļ, nav pielietojams strīdā.Faktiski, visas mūsu piezīmes zaudē spēku tieši pēc 7 dienām. 1. Laujiet mums lūrēt. Mēs to tik un tā darīsim, tas tā ir ģenētiski. 1. Nerīvē lampu, ja negribi, lai džins lien laukā. 1. Jūs variet vai nu palūgt mums kaut ko izdarīt, vai pastāstīt, ko jūs rezultātā gribat. Ja jūs zināt, kā to izdarīt vislabāk- dariet to pašas. 1. Ja jums kaut kas ir sakāms, dariet to reklāmas pauzēs. 1. Kristoferam Kolumbam nevajadzēja norādes un mums arī nevajag. 1. Sievietēm, kuras valkā krekliņus ar lielu izgriezumu, nav tiesību žēloties, ka uz viņu pupiem lūr. 1. Vairāk sievietēm vajadzētu valkāt krekliņus ar lieliem izgriezumiem. Mums patīk lūrēt uz pupiem. 1. VISI vīrieši redz 16 krāsās, kā Windows defaultie settingi. Aprikozs, piemēram, ir auglis, nevis krāsa. ķirbis arī ir auglis. Mums nav ne mazākās idejas ko "bēšs" nozīmē. 1. Ja tas niez, tas tiks kasīts. Tā mēs darām. 1. Mēs nemākam un nemācēsim lasīt domas. Šīs parapsiholoģiskās spējas trūkums nenozīmē, ka jūs mums nerūpat. 1. Ja mēs prasām: kas noticis un jūs sakiet "nekas", tad mēs arī uzvedīsimies tā, it kā nekas nav noticis. Mēs redzam, ka jūs melojat, bet noskaidrošana nav pūļu vērta. 1. Kas, pie velna, ir "raukšana"?

5 1 atbildēt

Zināms, bet apstrīdēt patiesumu nevaru! emotion

3 0 atbildēt

nu nezinu.. mani akitinātu,ka uz katra soļa apliecinātu savas jūtas, sķiet tā kā pārspīlēti.un "Viņa uzskata, ka tev jāzvana pirmajam, un jaraksta ari."  vispār ir bullšits.

NAv mums vairs 14 gadu, veči.. dzive nav tikai rožu dārzs, ir arī mēslu kaudze. un nevar gribet,ka džeks būs kkāds Romeo, ja vien negribam,lai mūs pamet cita puiša dēļ.

1 0 atbildēt

WE ARE SO DAMN FUCKD!!!

1 0 atbildēt

vinjam liekas, ka te ir rakstiits bullshits...

1 0 atbildēt

Atkal taa challju "nolikshana" emotion

1 1 atbildēt

true 

0 0 atbildēt

Viņa uzskata, ka tev jāzvana pirmajam, un jaraksta ari.

nu vispār jau nē, bet nu..

0 0 atbildēt

atbildot uz niks komentāru " atbildot uz Levics7 komentāru " Piedodiet, ne... " Dood, you are soo retard. 

0 0 atbildēt

Labs raksts! emotion

0 0 atbildēt