local-stats-pixel

Kā atvēsināties?2

Latvijā ir iegriezušās saulainās dienas – un līdz ar to, mēs sākam meklēt atvēsināšanās līdzekļus. Tā kā arī šodien ir karsta dieniņa nolēmu pameklēt kā varētu atvēsināties.

1) Atveriet tropu priekšrocības
Paņemiet ģērbšanās idejas no tiem, kuri lielāko daļu savas dzīves pavada tropu klimatā: brīvs, viegls kokvilnas un lina apģērbs.

Guayabera, dažkārt tiek saukta par "Meksikas kāzu kreklu," ir konstruēta tā, lai Jūs dabiski varētu atdzist. Guayabera auduma šķiedras uzsūc mitrumu no ādas, veicinot gaisa cirkulāciju. Madras ir vēl viens laba izvēle vasarai gan sievietēm, gan vīriešiem.

2) Atdzesējiet pulsu

Bērnībā slimojot, varbūt atcerieties, mamma Jums lika uz pieres atvēsinātu dvieli. Karstā laikā šo ideju var izmantot.

Palieciet rokas zem augsta tekoša ūdens uz minūti, īpaši pie pulsa. Atkārtojiet to ik pa stundai. Ūdens uzliešana uz deniņiem un sejas rada līdzīgu efektu. Neaizmirstiet arī dzert ūdeni.

3) Ēdiet vieglu pārtiku

Vai esiet ievērojis, kā pēc lielām maltītēm kļūst daudz siltāk? Tas nav tikai tāpēc, ka maltīte bija silta.

Lielas proteīnu maltītes liek jūsu ķermenim aktīvi darboties.Risinājums ir samazināt porcijas un ieviest biežākas ēdienreizes. Jūs samazināsiet karstuma pieplūdumu, un, jebkurā gadījumā, tas ir labāk Jūsu organismam.

4) Ēd, lai sviedrētos

Latīņamerika, Indija, Taizeme - dažas no pasaules karstākajām vietām. Un tā ir sagadījies, ka tieši šīs valstis ir iecienījušas asus ēdienus.

Zinātnieki vairāku gadu garumā apgalvo, kāpēc tas tā ir, bet visticamāk, pikants ēdiens liek svīst bez faktiskas ķermeņa temperatūras paaugstināšanās. Un kā zināms, tiklīdz āda ir mitra, Jūs sajūtat atvēsinājumu ar virsmas iztvaikošanu.
5) Nesakarstiet zem segas
Daudzi cilvēki uzskata, ka ir grūti gulēt karstumā.
Vēlaties atvēsināt guļvietu? Piepildiet standarta pudeli ar ledus aukstu ūdeni. Izmantojiet to, lai atvēsinātu potītes un locītavas ceļgalos – tas lieliski darbojās. Tāpat variet izmēģināt palaga atdzesēšanu saldētavā uz kādu stundu pirms gulētiešanas.

Ceru, ka kādam šie padomi noderēs. Un kad būsiet atdzesējušies varat iepazīties ar dažādām idejām kā nopelnīt, par jaunajām tehnoloģijām un tamlīdzīgi.12 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

haha, a kas man,ja blakām dīķis :D

0 0 atbildēt