230

 2638  40

Vai tiešām latvietes ir vienas no skaistākajām sievietēm pasaulē, vai tomēr tas ir mīts? Savos viedokļus dalās vīrieši no dažādām pasaules valstīm, atklāti paužot savus subjektīvos spriedumus par latviešu sievietēm.

Izmantotie avoti:
http://delfi.lv

Komentāri 230

0/2000

ja godīgi - kapēc latviešu meitenes ir visskaistākās, entās reizes esmu pa to runājis ar ārzemniekiem - angļiem, īriem, vāciešiem, turkiem, ēģiptiešiem, visi saka - viņas viegli iegūstamas!!

ar to arī pa skaistumu viss izteikts, un prāta daudzumu arī!

 483  44 atbildēt

Riga ir Eiropas Sekslielpilseeta !

 276  19 atbildēt

Žēl ka tūristi tikai pamana meitenes.....jo katrs redz to ko pats grib redzēt.....  Man kā Latvietim ir kauns pa mūsu meitenēm...var tik minēt cik tūristi ir gūlušies uz  MŪSU PAŠU MEITENĒM! un man škiet,tas nav normāli.... Nēesmu diži daudz dzirdējis ka tūrists Rīgā teiktu '' jums ir iespaidīgi skaista zeme,sagājiet to'' biežāk dzirdi tik ''nezini kur var meitenes dabūt'' nu wtf?

 160  9 atbildēt

Mūsējās 

 125  6 atbildēt

Latviešu čali irvienkarši izlutinati,ka apkart tādas daiļavas, ārzemniekiem tas ir tads kā pārsteigums, uzreiz pievērš uzmanību, koļī.. Vienkārši latviešu vīrieši nepievērš tik lielu uzmanību mūsējām, kā ārzemnieki, kas tomēr meitenēm patīk, un ļoti.. (Protams, ne jau sadzērušies briti, un ne jau katrs bāleliņš ir tāds, bet kopumā ņemot..)

 114  7 atbildēt

tā bilde galīgi nepas ar pēdējo jautājumu

 81  0 atbildēt

Vai tie teksti par viegli iegūstamajām latvietēm nav pārāk vispārināti? Attiecināti uz VISĀM? Jo, to nevar noliegt, tikai neliela daļa ir tādas... un pārējām no tā jācieš stulbo stereotipu dēļ

 74  0 atbildēt

domāju, ka visā pasaulē ir skaistas meitenes.

 72  0 atbildēt

Nu tās kuras ir viegli iegūstamas, lai arī tiek ārzemniekiem! Labākās jau sevi tā nenoniecinās, un vispār, Latvijā sievietes ir krietni vairāk kā vīrieši, tā kā nav ko iespringt! Latvju bālēliņiem arī krietni jāpiestrādā pie sevis, nav visi baigies skaistuļi, bagātnieki, un Lāčplēši!

 36  0 atbildēt

Meitenes, nenoniecināsim sevi un arī pārāk augstu degunus necelsim - viens no skaistuma noslēpumiem.

 33  0 atbildēt

Manuprāt, francūža viedoklis bija sekls un diez gan banāls. ;D Piem. ir ļoti liela atšķirība starp "seksīga" un "izskatās seksīga". Ne jau XXL push-up krūšturī, zeķturos un stringos sievieti padara par seksīgu, tur ir jābūt arī tādam kā šarmam, enerģijai un raksturam. Domāju, ka viņš ir viens no tiem, kurš brauc uz Rīgu, lai kādu meiteni vienkārši dabūtu gultā...

 33  0 atbildēt

Vienmēr esmu teicis, ka LV ir ļoti skaistas meitenes! :)

 34  2 atbildēt

Bilde šī pēdējā par to neliecina!

 22  1 atbildēt

Esmu puisis un man liekas....

Protams , Latviešu meitenes visskaistākās.

 21  3 atbildēt

Man patika tas komentārs, ka normālas meitenes pa koijotiem nevazājas; :D  izskatās, ka lielākā daļa džeku grib, lai dāmas gaida, kad nu tas latviešu bāliņš saņems dūšu un beidzot uzrunās savu izredzēto. Jau desmit gadu dzīvojoties pa Vecrīgu, varētu grāmatu sarakstīt par pārdzērušos letiņu sejām, kas beidzot sadzērušies drosmi uzrunāt daiļavu, sevi apkauno. Pieej pie dāmas ,kamēr vēl neesi pārlējis acis un tad mēģini. Ārzemnieki ir daudz drošāki un kurš nu pirmais brauc, tas pirmais maļ. :D Vispār jau cilvēki ballējās visā pasaulē. Arī sekstūrisms ir populārs visur un es neredzu iemeslu brīvu meiteni saukt par padauzu tikai tāpēc, ka viņai ir bijuši pāris gadījuma sakari un viens no tiem ar ārzemnieku.Skatoties arī no publikas, kas apgrozās ballīšu vietās, bieži nu nav tām dāmām lielas izvēles, jo viena daļa džeku tikai lūr uz krūtīm, citi sēž malā un cer, ka kāda pienāks, citi pārlējušies un atraktīvākajiem, skaidrākajiem jau ir līdzi savas meitenes. Tad nu ja tas, sakarīgais, kas uzrunā, nerunā latviski- what the hell, lai jau ballīte iegriežas. Arī tas, ka tiek izdzerti kādi dzērieni un labi pavadīts laiks jau nenozīmē, ka gala beigās būs sekss. Kāpēc liegt sev izklaidi, ja tieši tā ir lieta kuras dēļ cilvēki vispār ballējas. Tikai katrs pa savam. Peace.

 17  0 atbildēt

Oi, visi tādi sieviešu pazinēji :D Nevērtējiet visas pēc savām draudzenītēm pagalmā! ;)

Cik nožēlojami, Jūs vīrieši te. Jums vajadzēja slavēt latviešu meitenes, ne citiem. Visas maukas, kroples utt, utt.... sakopjiet savu ārieni, dabūjiet izglītību, sasniedziet kaut ko lai varat tā spriedelēt.... nevis spoki.lv puišeļi, kas vairums vēl 18g. slieksni nav pārkāpis, ko Tu piena puika zinin par LV sievietēm? Tu pārtiec no mammas naudiņas, rausti "maukas" klasesbiedrenes matus, un vienatnē pinkšķi, ja klases feinākā skuķene atsaka Tev. Te visiem "pastilot" gribās! 

 15  1 atbildēt

pēc pēdējās bildes spriežot-pilnīgi noteikti nav skaistākās!

 14  0 atbildēt

vēl jau arī jautājums, ko mēs saucam par latvietēm - sievietes, kas ir latvietes, vai tās, kas dzīvo Latvijā, jo, kā mēs zinām, ir atšķirība.

ņemot vērā, ka lielākā ārzemnieku daļa klīst pa Vecrīgas klubiņiem naktīs, tad jāņem vērā fakts, ka Rīgā 60% iedzīvotāji ir cittautības, nav īsti skaidrs, vai viņi tiešām runā par atvērtajām un karstasinīgajām krievu tautības pārstāvēm (kuras tā nosauca tepat zemāk komentāros) vai tomēr tieši latviešu meitenēm.

kā arī - uz klubu gan sievietes, gan vīrieši dodas kaut kādu motīvu vadīti. kāpēc tad, ja vīrietis vēlas vnk nakti bez saistībām, tas ir labi, bet ja to dara sieviete, tad slikti??? ak, šī dubultā morāle :)

 13  0 atbildēt

Pēdējā bilde tiešām rosina domāt, ka nē.

 12  0 atbildēt

Biju Itālijā,un teikšu kā ir,tur ir ļoti skaistas meitenes.

Tākā nedomāju ka tikai Latvijā ir skaistas meitenes...

 12  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »