local-stats-pixel

Īsts vīrietis145

726 78

 

Gribu padalīties savos piedzīvojumos, kā man gāja ar daktera apmeklējumu.

Pastāstīšu, kā man veicās uzņemšanā.

Karoč es esmu uzņemšanā, nu tur tās visas penteres ir pārāk garas, tāpēc, pieņemsim, ka es iekāpju laika mašīnā un esmu jau pie kabineta durvīm.

Pie kabineta cilvēku daudz, visādi dīvaini, es vienīgais, protams, lielisks un kolosāls. Rindā jāgaida ilgi, tāpēc paspēju nopētīt visus cilvēkus. Puse tur tāda, kas ar vienu kāju kapā. Tad blakus man apsēžas viena, kas izskatās, ka makdonalds ir viņas dzīvesvieta un par ūdeni un ziepēm viņai nav ne mazākā nojausma, tāpēc es tēloju, ka šausmīgi gribas piecelties kājās un pavazāties pa koridori. Protams, man ļoti veicās un tad, kad esmu nostājies tā patālāk no tās makdonalda patstāvīgās klientes, man blakus nostājas viens čalis, nu tāds pajauns, ap gadiem 70 un, bļe, elpo tā, kā orangutāns seksa laikā. Man jau tā nervi netur, tāpēc aizeju apsēsties vietā, kas tikko atbrīvojusies, jo viena no tām, kas nāvei parādā, tikko iegājusi kabinetā. Nu, tā kā man apnika vērot tos jocīgos, sāku skaitīt flīžu rombiņus uz grīdas, netiku ne līdz 345., kad dzirdu, ka nosauc manu uzvārdu, izliekos, ka tas neesmu es, paslēpju seju plaukstās, ceru, ka mani nepamanīs. Labi, beigās nolemju, ka būšu īsts vīrietis un iešu iekšā, bet kā speru soli pāri slieksnim, manī pamostas instinkts, kas bija mūsu senčiem - ja esi neapbruņots un jūti briesmas - bēdz! Tā arī daru, bet rezultātā es esmu ieķēries ar vienu roku stenderē, bet aiz otras rokas mani tur medmāsa un saka, ka nekas traks nebūs. Bet tā, kā man bērnībā mācījā, ka ar svešiem ielaisties nedrīkst, es viņai neuzticos un ar viņu nerunāju. Labi, saņemos, eju tālāk kabinetā, bet tad sajūtu zāļu smaku un paģību, kad atveru acis, manā priekšā tā medmāsa ir kaila, ui, nē, sajaucu, tas bija vienā citā sapnī. Karoč pamostos un apkārt kaut kādi vadi, nu nekas sāpīgs nav, bet tad saka, ka kaut kādā citā kabinetā vajagot asinsanalīze nodot.

Labi, tad atkal ir laika mašīna, jo nestāstīšu, kā maldījos pa slimnīcu, lai atrastu īsto kabinetu. Tad es esmu tajā kabinetā, kur asinis jānodod, runā ar mani laipni, bet tas jau manī rada šaubas un bailes, viņai kaut kas ir aiz ādas.  Kad ieraudzīju adatu, 4 reizes paģību. Kad viss bija galā, šī man vēl saka - uz redzēšanos, es viņai parādīju vidējo pirkstu un aizgāju ar augstu paceltu galvu. Un tad es skrēju ārā no tās pretīgās vietas ko kājas nes.

Es tak izturējos, kā īsts vīrietis, vai ne? :D

726 78 145 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 145

0/2000

man blakus nostājas viens čalis, nu tāds pajauns, ap gadiem 70 emotion

es tev ieteiktu ej un saraksti grāmatu,, :D

80 1 atbildēt

Ehhh, ne reizi vien nonāku pie secinājuma, ka lielākai daļai spoku humora izjūta ir izoperēta :D

51 6 atbildēt

es domāju tavs niks izsaka visu ;D

47 3 atbildēt

davai, mums vajag vēl atgadījumus. :D

29 1 atbildēt

Kaila māsiņa :D Kurš gan par tādām nesapņo!? emotion

Tu esi īsts mužčina.

31 4 atbildēt

Es pat teiktu vecis ar olām :D

25 4 atbildēt

atbildot uz vans komentāru " mīnuss tev! " nez kā tu man to mīnusu taisies ielikt? :D

22 3 atbildēt

Izskatās, ka tev avatarā ir īstā bilde :)

18 1 atbildēt

manis pēc,tu vari iet rakstīt grāmatu kalnus,nu šitas ir vienkārši ģeniāli! emotion

20 4 atbildēt

kaas nonirdzos par to vecuku, kur elsoja kaa orangutaans sexsa laikaa..man arii ar taadiem ir gadiijies saskrieties!1 :D:D:D:D:D:D

14 6 atbildēt

emotion  ir riktiigi labs.. ;)

7 0 atbildēt

Man patika. emotion

6 2 atbildēt

ja joks tad joks,bet kadas tev attiecibas ar vecvecakiem,es pat jokojot neko tadu pateikt nevaretu,tikai tadel nav pat minusa verts

6 3 atbildēt

malacis, tu iztureeji.

3 0 atbildēt

Tik rēcīgi :D labs +

8 5 atbildēt

Esi, esi īsts vīrišķis :D:D

7 4 atbildēt

Tu esi briesmīgs cilvēks.

3 2 atbildēt

man blakus nostājas viens čalis, nu tāds pajauns, ap gadiem 70 un, bļe, elpo tā, kā orangutāns seksa laikā. :Demotion

1 0 atbildēt

Atvēru šo rakstu jo baigi piesaista tava bilde . xDDDDDDDDDDDD

1 0 atbildēt

nē, nu psc. emotion

1 0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »