local-stats-pixel fb-conv-api

Igaunijā ražo unikālu panku jogurtu10

54 3

Igaunijas kompānija Maag Piimatööstus laidusi klajā unikālus sāļos jogurta dzērienus, kas tiek ražoti īpaši pankroka mūzikas festivālam Punklaulupeo. Jaunajiem dzērieniem ar nosaukumu Farmi ir trīs veidi: gurķu-lociņu jogurts, lociņu-ķiploku jogurts un sāļais jogurta dzēriens bez garšas piedevām.

Kā vietējai presei pastāstījusi Maag Piimatööstus mārketinga daļas vadītāja Ruta Kallaspolika, lietot un izmantot šo jauno dzērienu var dažādos veidos. "Jogurta dzērienus Farmi Punk var vienkārši dzert vai arī no tiem pagatavot aukstās zupas un marinādes. Taču tos var arī iesmērēt matos, lai būtu interesantāka frizūra," stāstījusi Kallaspolika.

Jogurta dzērieni Farmi Punk ir iepakoti 250 gramu pudelēs un noformēti speciāli par godu Punklaulupeo festivālam (panku dziesmu svētkiem), kas 11. jūnijā notiks Igaunijas pilsētā Rakverē. "Uz jogurta iepakojuma ir attēlota lode, kas sadragā mūra sienu - nestandarta domāšanas un panku vīrišķīgā gara simbols," skaidrojusi kompānijas pārstāve.

Pirmie panku dziesmu svētki Rakverē notika 2008. gadā, kad igauņu panku dziesmas un pasaules hitus izpildīja profesionāli kori. Pirmajos panku dziesmu svētkos piedalījās 71 koris, un tos apmeklēja 5000 skatītāju, tostarp arī Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess54 3 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Panku koris. Neticēju, ka kādreiz dzirdēšu šādu vārdu savienojumu...

10 0 atbildēt

meanwhile in Estonia...

4 0 atbildēt

Kurš ko tādu dzer? :D

2 0 atbildēt

Vismaz interesanti! :)

0 0 atbildēt

jaam nee paldies :D

0 0 atbildēt

Nuu tā jau mozk tā kā dippi mercīte ar chiponiem un alinju norm ietu kopa :>

0 0 atbildēt

labprāt aizietu uz šito festiņu  ,haha

0 0 atbildēt

besi panki

0 2 atbildēt