local-stats-pixel fb-conv-api

Horoskopi5

18 4

Auns

Nedēļas horoskops 
Kad runa būs par mīlestību, tu nespēsi atbildēt uz jautājumiem, neiekuļoties nepatikšanās. Varbūt beidzot laiks turēt muti un glabāt noslēpumus, lai nevienu nedodotu? Nedēļas sākumā pievērsies savām rūpēm un likstām – pienācis laiks atrisināt sasāpējušās problēmas. Neskrien palīgā citiem, ja pašam dzīvē neveicas! Ģimenes problēmas tevi šonedēļ nenomāks. 
Mīlestība: flirtē uz nebēdu! 
Iesakām: smaidi. 
Izvairies: no iedomības. 
Veiksmīgas dienas: 31. jūlijs, 5. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Auniem šī vasara jāpavada, ieklausoties sevī, un jādara tas, kas pašam šķiet vislabākais. Tavi tuvākie draugi un ģimene atbalstīs pat tavus trakākos lēmumus un labprāt uzturēsies tavā sabiedrībā visu jūniju. Tiesa, gaidāmi arī kāpumi un kritumi tavā mīlas dzīvē. Jūnijā vari doties ceļojumā, kas izvērtīsies neaizmirstams, taču noteikti atklāj jaunus horizontus visas vasaras garumā. 
Mīlestība: tava mīlas dzīve uzkarsīs jūnijā, bet jau jūlijā tā varētu kļūt daudz vēsāka. Augustā uzradīsies kāds/-a no tavas pagātnes un sagādās ne vienu vien pārsteigumu. 
Vasaras mantra: es esmu gatavs sevi parādīt visai pasaulei! 

Horoskops 2010. gadam 
Auniem šis būs pārmaiņu gads. Apkārtējie apgalvos, ka tavu sarežģīto un spītīgo personību nu ir vieglāk paciest. Mainīsies ne tikai tava personība, tu alksi pēc pārmaiņām arī izskatā. Atbrīvosies no uzmācīgām domām un dažām problēmām, kas tevi iepriekš nomocīja, tāpēc tev būs vaļā visi ceļi, lai mainītos un darītu to bez lielas piespiešanās. 
Mīlestība. Tavas emocionālās debesis sāks noskaidroties. Visas šaubas mīlas frontē izzudīs, ja spēlēsi godīgi. Brīvajiem Auniem vislabākais laiks, kad iepazīties, būs oktobra beigas un novembra sākums. Arī 2010. gada vasara solās būt jaunu aizraušanos pilna, taču nekas nopietns nav gaidāms, jo vēlēsies sevi izpaust un pierādīt, un tam tev būs vajadzīga pilnīga neatkarība. 
Laime. To radīsi jaunās idejās un piedzīvojumos. Daļēji piepildīsi arī kādu sapni. Veiksme tevi piemeklēs jūlijā un nepametīs gandrīz mēnesi, tāpēc izmanto to, lai pilnveidotos. 
Mācības. Sarežģīts un darba pilns gads. Pat tiem, kas ļoti nopietni mācās, lai gūtu panākumus, gads nebūs viegls. 
Izvairies būt kluss, izlikties, pārāk daudz sapņot, melot un liekuļot. 

 

 

Vērsis

Nedēļas horoskops 
Nedēļas nogale izvērtīsies jautrā pasākumā, ko ilgi nespēsi aizmirst. Satiksi vecus un jaunus draugus. Tagad vari improvizēt un daudz nedomāt par dzīvi. Nedēļas beigās labākais laiks, lai pārtrauktu attiecības – romantiskas vai arī draudzību, tas lai paliek tavā ziņā, jo tu zini, kas tev pašlaik traucē dzīvot. 
Mīlestība: būsi uzmanības centrā un nelaidīsi garām nevienu dēku. 
Iesakām: izklaidējies. Atpūta vēl nevienam nav nākusi par sliktu. 
Izvairies: no trakiem bijušajiem/-ām. 
Veiksmīgas dienas: 1., 4. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Izjutīsi spēcīgas alkas pēc kāda/-as. Savukārt pats šķitīsi iekārojams un pievilcīgs visiem, ko satiksi. Draugu trūkumu visspēcīgāk izjutīsi augustā. Tāpat arī nauda pie tevis turēsies tikai īsu mirkli. Ja vēlies ko nopelnīt, izmanto enerģiju, kas tev radīsies jūnija vidū. Jūnija beigās un jūlija sākumā izmanto iespēju un dodies ceļojumā vai uz kādu vasaras nometni. 
Mīlestība: kvalitāte, nevis kvantitāte – tāds būs tavs šīs vasaras moto. Pielūko, lai tava vieglprātīgā rīcība nenodara kādam pāri. 
Vasaras mantra: veiksme mani nav pametusi! 

Horoskops 2010. gadam 
Visi iesāktie darbi, kurus nepagūsi pabeigt šajā gadā, vilksies tev līdzi vismaz pirmos trīs 2010. gada mēnešus... Šā iemesla dēļ Vēršiem nemaz tik viegli neizdosies mainīt dzīvi, sākoties jaunajam gadam. Būs jāiemācās plānot laiku un pareizi izturēties pret cilvēkiem. Gada pirmo pusi sekosi saviem instinktiem, kas tevi notur uz zemes. Otrajā pusē uzspodrini savas zināšanas un izskatu, lai būtu nepārspējams it visā. 
Mīlestība. Neesi pārsteigts, ja tev gandrīz visa gada garumā sekos pielūdzēju bari. Vērši bieži jutīsies vientuļi, bet, ja paskatīsies apkārt, redzēsi, ka nemaz tik viens neesi. Pavasarī gaidi jaunu aizraušanos, kas liks tev pacelties dažus centimetrus virs zemes. 
Laime. Veiksme tevi nepametīs, tieši otrādi! Tā atnāks ik pa laikam, bet mazos daudzumus, lai tu pie tās nepierastu. :) Laimi izbaudīsi vasaras beigās, kad viss būs nostājies savās vietās un tava dzīve pamazām būs sakārtojusies. 
Mācības. Gads kopumā būs teicams gan centīgajiem, gan ne tik centīgajiem. Vērši var gūt lielus panākumus, ja ļoti vēlēsies. 
Izvairies būt uzmācīgs, nelaipns, maz gulēt, ieciklēties uz kaut ko vienu. 

 

Dvīņi

Nedēļas horoskops 
Nedēļas sākumā pievērsies savai kaislībai mūzikai. Iespējams, tur radīsi mierinājumu un iedvesmu. Nedēļas nogali pavadi ar pašiem tuvākajiem draugiem un radiem, jo tie sniegs tev laimes sajūtu un apmierinājumu ar dzīvi. Nebēdājies, ja nedēļas vidū saskarsies ar vēl neredzētām problēmām. Viss atrisināsies, ja tikai pacentīsies. 
Mīlestība: tavs/-a īstais/-ā ir tev blakus. Atver acis! 
Iesakām: ved draugus izklaidēties. 
Izvairies: baidīties. 
Veiksmīgas dienas: 1., 2. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Iespējams, tev būs vajadzīgs kāds laiciņš, pirms noķersi īsto vasaras izjūtu, bet, kad tas notiks, tu jutīsies lieliski. Ja vasarā satiksi kādu īpašu cilvēku, neļauj viņam sevi ierobežot un dodies izpriecāties ar draugiem, kas visas vasaras garumā būs lieliski sabiedrotie. Gaidāmi pozitīvi pavērsieni tavā personiskajā dzīvē, un, iepējams, laimēsies nopelnīt arī kādu lieku latiņu. Tradicionālās ģimenes svinības jūlijā vai augusta sākumā aizkustinās tavu sirsniņu. 
Mīlestība: zvaigznes visu vasaru sola tev mīlestību un romantiku. Būs iespēja iepazīt tuvāk savu simpātiju. 
Vasaras mantra: es esmu pateicīgs par iespējām, kas man ir dotas. 

Horoskops 2010. gadam 

Dvīņi šokēs ar savu otro pusi. Jau sākot ar janvāri, vēlēsies visu izmēģināt un izprast. Maijs nāks ar jaunām rūpēm skolā un mājās, jo ne tikai tu visus šokēsi, pārsteidzoši jaunumi no citiem ik pa laikam liks arī tev padomāt. Uztversi visas problēmas diezgan viegli, un nekas tev nešķitīs par grūtu. Ar tiem, kas tev neticēs vai noliegs tavu darbotiesgribu, tev nebūs pa ceļam. 
Mīlestība. Būsi diezgan sentimentāls. Nāksies saskarties ar vecām problēmām, kas nomāc tevi un tavu otro pusīti. Ja esi brīvs, kavēsies atmiņās par iepriekšējo aizraušanos. Jauna simpātija pie apvāršņa parādīsies tikai novembrī. 
Laime. Laimes kalngalus sasniegsi laikā no jūlija beigām līdz pat novembrim. Ik pa brīdim gaidāmi sāpīgi kritumi, bet arī diezgan lieli veiksmes uzliesmojumi. Ja jūti veiksmes garšu, pasteidzies to izmantot savā labā. 
Mācības. Dvīņus gaida pārbaudījumi mācībās, bet tas viss jauksies ar panākumiem. Būs jāiegulda liels darbs, lai sasniegtu kāroto. Strādā pie savas pašapziņas – tā noderēs mācībās. 
Izvairies uzticēties zīlēšanai un nepazīstamiem cilvēkiem, liekuļot.

 

Vēzis

Nedēļas horoskops  
Respektē savu draugu vēlmes, tad arī viņi respektēs tevi. Jā, ir pienācis vasaras pēdējais mēnesis, bet tas nenozīmē, ka visiem jādanco pēc tavas stabules un jādara tas, ko vēlies tu. Iespējams, tev vajadzētu atpūsties no vecajiem draugiem un tikt pie dažiem jauniem, lai sajustu nedaudz svaigas enerģijas. Aizmirsti uz brīdi veco, lai sāktu jauno! 
Mīlestība: atpūties pie ūdens un tur meklē savu jauno mīlestību. 
Iesakām: virzies uz mērķi. 
Izvairies: nerūpēties par sevi. 
Veiksmīgas dienas: 2., 4. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Tu šovasar strādāsi. Un zvaigznes gādās, lai tava enerģija neizsīktu. Tavas ambīcijas palielināsies, un tu meklēsi iespēju darīt ko vairāk. Tev patiks tas, ko tu dari, un tu centīsies iesaistīt arī citus. Ja vēlies mācīties, mācies kaut ko tādu, kas tevi ļoti interesē. Augusta beigās tavi panākumi nedaudz samazināsies, bet nenokar degunu, jo tu būsi pilnvērtīgi izbaudījis savu vasaru. 
Mīlestība: neuztraucies, mīlestība būs ar tevi, ja tu to gribēsi. Labākais laiks – ap 30. jūniju, kad tu burtiski uzplauksi. 
Vasaras mantra: mana misija ir sniegt sev pašu labāko! 

Horoskops 2010. gadam 
Jutīsies ļoti atbrīvots, tāpēc efektīvi varēsi ķerties pie izvirzīto mērķu sasniegšanas un jauniem darbiem. Dzīve tev piespēlēs diezgan daudz jaunu iespēju, lai gan visas tu nepagūsi izmantot, jo 2010. gads tev būs visai aizņemts. Gada beigās sāksi arvien vairāk un vairāk izprast sevi. Pavasarī gūsi jaunus iespaidus, izbaudīsi piedzīvojumus. 
Mīlestība. Ja tu jau vari priecāties par otrās pusītes klātbūtni, visu nākamo gadu tev būs par viņu jāpacīnās. Brīvajiem Vēzīšiem vasaras beigās gaidāma iemīlēšanās, bet visa gada garumā tu meklēsi vienīgo un ideālo. Savas aizņemtības dēļ vari palaist garām kādu interesantu aizraušanos. 
Laime. Marta beigas būs veiksmīgas, bet tas nav uz ilgu laiku. No aprīļa sākuma līdz jūnija vidum ļausies agresijai un sevis šaustīšanai. Vēlāk nomierināsies, jo arī tavā dzīvē iespīdēs saule. 
Mācības. Visgrūtāk Vēžiem klāsies aprīlī un maijā. Šķitīs, ka skolotāji tevi izaicina, un arī mācībās neies tik viegli, kā gribētos. Stipra griba palīdzēs tikt galā jebkuros apstākļos. 
Izvairies pārlieku sevi noslogot ar lietām un jautājumiem, kas uz tevi neattiecas. 

 

 

Lauva

Nedēļas horoskops 
Dzimšanas dienas gaidās vai arī to aizvadot, jutīsi īpašu enerģiju. Tavas pozitīvās enerģijas lādiņš iedvesmos arī līdzgaitniekus uz trakām un neredzētām idejām. Pietrūks elpas visu paveikt, bet dažas stundas miega un kārtīgas pusdienas tev palīdzēs. Ko vēl vairāk var vēlēties? 
Mīlestība: tik plaša izvēle – kurš/-a ir īstais/-ā? 
Iesakām: izbaudi katru dienu. 
Izvairies: būt viens. 
Veiksmīgas dienas: 2., 3. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Izmanto visas savas idejas, lai padarītu vasaru pēc iespējas jautrāku. Gaidāmas neskaitāmas tikšanās un tusiņi gan ar jauniem, gan veciem draugiem, tāpēc būsi ļoti aizņemts. Šovasar tu sapratīsi, kā vēlies veidot savu dzīvi. Jūlijs būs tavs lielais mēnesis, kad padosies viss un tu būsi motivēts kaut ko darīt. Augustā runā patiesību – zvaigznes tev palīdzēs. 
Mīlestība: pat ja tev jau ir attiecības, rīko dubultrandiņus ar citiem pāriem vai paņem līdzi kādu brīvu draugu/draudzeni, lai palīdzētu viņam/-ai atrast otro pusīti. 
Vasaras mantra: es cienu visus mīļos cilvēkus sev apkārt. 

Horoskops 2010. gadam 
Leposies, ka esi kļuvis daudz elastīgāks un maigāks. Ik pa laikam tev uzmāksies drūmas domas, būsi mazliet depresīvs, bet tu vari tam visam neļauties, ja vien pats vēlies. Tev mainīsies vērtību sistēma. Iegūsi jaunu pieredzi. Centīsies stiprināt raksturu, pakļaujot sevi dažādām pārbaudēm, kas tev īsti par labu nenāks. Vairāk domā un analizē savu uzvedību, lai pamanītu kļūdas. 
Mīlestība. Meklēsi jaunas iespējas, jaunu aizraušanos un mīlestību. Gandrīz visa gada garumā būsi atkarīgs no iemīlēšanās sajūtas. Pretējais dzimums būs atsaucīgs, tāpēc ik pa laikam jutīsies fantastiski, bet jau pēc brīža… slikti, jo būsi zaudējis vēl vienu aizraušanos. Ja esi aizņemts Lauva, vairāk pievērsies savai otrajai pusītei, ne tikai sev. 
Laime. Uzmanīgi izturies pret savu veiksmi, jo var gadīties maldīties un zaudēt. Laime tev uzsmaidīs februārī, un vislabāk jutīsies, kad darīsi ko jaunu. Vēl laimes sajūtu meklē pats sevī, kur, visticamāk, tā arī sēž, tikai jāmāk to atrast un pareizi izmantot. 
Mācības. Iespējami sarežģījumi, īpašas rūpes sagādās pirmais pusgads. 2010. gada otrajā pusē viss ies tikai uz augšu un nekādas nepatikšanas nav gaidāmas. 
Izvairies no uzpūtības, sevis pārlieku cildināšanas un aprunāšanas. 

 

Jaunava

Nedēļas horoskops 
Ja kaut kas beidzas, tas nenozīmē, ka tava pasaule ir sabrukusi. Mācies saprast, ka šķirties nemaz nav tik slikti. Tas taču ir kaut kā jauna sākums! Nedēļas pirmajā pusē pievērsies dabai. Dodies laukā pavērot putnus, ieklausīties dabas mūzikā un smelties iedvesmu jaunam sākumam. Iespējams, iegūsi sev nepieciešamo enerģiju. 
Mīlestība: pie tava mīlas apvāršņa valda klusums. 
Iesakām: neiespringsti citu dēļ. 
Izvairies: raudāt bez iemesla. 
Veiksmīgas dienas: 1., 3. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Jūnijā tavā dzīvē gaidāmas visai lielas pārmaiņas, taču neraizējies, jo viss viegli sakārtosies jūlijā un augustā. Saki jā visam, kas ceļ tavu pašapziņu un veido tevi par skaistuma un stila etalonu. Jūnijā un jūlijā tava sociālā dzīve uzņems apgriezienus. Rīko draugiem piknikus vai dodies izbraukumos. Tas viss būs tev pa spēkam, jo par tavu enerģiju un laimi gādās saule. 
Mīlestība: daudzi sapņo par tādu mīlas dzīvi, kāda tev būs šovasar. Zvaigznes būs tev labvēlīgas un parūpēsies, lai tev būtu brīnišķīgas, nozīmīgas un patiesas attiecības. 
Vasaras mantra: šī vasara pieder man! 

Horoskops 2010. gadam 
Jaunavas sagaida diezgan interesants un visai veiksmīgs gads. Skolā būsi patiešām daudzsološs un parādīsi, ka spēj daudz vairāk, nekā no tevis gaida. Vasarā sameklē kādu darbiņu, lai iekrātu, jo septembrī vari izjust naudas trūkumu. Darbs dos tev arī nepieciešamo pieredzi, lai sāktu apzināties, no kurienes nāk nauda. Kopumā ņemot, Jaunavas visa gada garumā jutīs nelielu spiedienu no ģimenes, draugiem, skolas. 
Mīlestība. Gaidāmas vairākas jaunas krāsas Jaunavu dzīvē. Viss notiks ļoti ātri. Jau janvārī satiksi kādu, kas liks tavai sirsniņai pukstēt straujāk. Ja esi aizņemta Jaunava, tavs sirdsāķītis gadu sāks ar mazāku kontroli, bet tas nenozīmē, ka vari atļauties mest acis uz citu pusi. Mīlestība Jaunavām būs ne tikai krāsaina, bet arī diezgan sarežģīta, jau sākot no aprīļa. 
Laime. Jaunavām nākamais gads kopumā solās būt veiksmīgs, un arī par laimes trūkumu nevarēsi sūdzēties. Diezgan bieži leposies pats ar sevi un laimi radīsi gan kopīgos brīžos ar vecākiem, gan skolā, gan aizrautīgi darbojoties. 
Mācības. Pats uzskatīsi, ka 2010. gads tev ir metis izaicinājumu, lai tu uzlabotu savu situāciju skolā un saņemtos mācībās. Gads būs produktīvs un daudzsološs. 
Izvairies no nevalodām. Arī pats centies tās neradīt. 

 

Svari

Nedēļas horoskops 
Pietiks izklaidēties un nodoties visam nepareizajam! Sakārto galvu, mierinot kādu draugu, iesaisties labdarībā vai arī meties ar visu savu dvēseli kādā jaunā hobijā. Tev viss padosies, un tu būsi nepārspējams. Pat tad, ja draugi tevi sauks uz karstām ballītēm, izvairies no tām. Ieklausies sevī! 
Mīlestība: viņš/-a tevi gaida! 
Iesakām: nemēslo, kur guli. 
Izvairies: no apreibinošām vielām. 
Veiksmīgas dienas: 2., 4. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Tevi gaida labi izplānota un sakārtota vasara, bet sagatavojies gandrīz visu laiku būt uzmanības centrā. Spēcīgs spiediens no mājiniekiem liks saprast, ko tu gribi darīt savā dzīvē. Jūlijā vari kaut ko vēlēties, un šī vēlēšanās dos tev mājienu tālākajam ceļam. Ja tev tiek piedāvāts vasaras darbiņš, neatsakies, jo tas var izvērsties interesantā piedzīvojumā. 
Mīlestība: tiksi ierauts aizraujošās attiecībās. Tās turpināsies un saglabās savu aizrautīgumu līdz pat vasaras beigām. 
Vasaras mantra: es neko nedrīkstu palaist garām! 

Horoskops 2010. gadam 
Lieliski sasniegumi attiecībās ar apkārtējiem. Jutīsi neizsakāmu vēlmi pēc neatkarības, bet tajā pašā laikā spēsi pierādīt, ka vari būt lielisks palīgs. Mācēsi abas šīs lietas savienot, tomēr nepieciešamība sevi izpaust būs lielāka nekā parasti. Gads solās būt harmonisks, tāpēc diezgan viegli tiksi galā ar savām nepieciešamībām un iegribām, kuras dažreiz varēsi piepildīt, bet citreiz ne. 
Mīlestība. Protams, mīlestība būs priekšplānā, un vispirms to izjutīs tava otrā pusīte, kas atbildēs tieši ar to pašu. Brīvie Svari laikā no aprīļa līdz jūnijam izjutīs nepieciešamību pēc harmoniskām un skaistām attiecībām. Emocijas, ko piedzīvosi vasaras sākumā, ļaus saprast, ko patiešām vēlies un kas esi tu pats. 
Laime. Veiksme gandrīz visu gada sākumu nebūs tavā pusē. Taču jau vasaras vidū varēsi priecēt citus ar savu labo noskaņojumu, jo būsi mazliet aplipis ar laimes sajūtu, kas tevi nepametīs līdz pat rudenim. Novembrī sargies no sevis noniecināšanas. 
Mācības. Salīdzinoši veiksmīgs gads. Pirmajā pusgadā tu sasniegsi to, ko vēlies. Otrajā pusgadā tevi var vajāt mazas neveiksmes, bet, ja griba būs spēcīga, situācija uzlabosies. 
Izvairies palaisties slinkumā, no mazkustības, sevis nemīlēšanas. 

 

Skorpions

Nedēļas horoskops  
Kāds, kas tev patīk un ir tev ļoti tuvs, sagādās daudz problēmu. Centies kādu laiku no šā cilvēka izvairīties, bet pilnīgi nepamet viņu nelaimē. Palīdzi no attāluma – pa telefonu vai ar interneta starpniecību. Nedēļas nogalē iesaisties pasākumos, kuros tevi parasti nemana. Iespējams, iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, kas tev nāks par labu.
Mīlestība: netici visām baumām, ko stāsta. 
Iesakām: apzinies, ka esi neaizstājams. 
Izvairies: no asiem ēdieniem. 
Veiksmīgas dienas: 3., 5. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Intensitāte – tieši šis vārds tevi raksturos arī šovasar. Nebaidies uzņemties atbildību par sevi un savu rīcību. Tu ļoti daudz mācīsies no pieredzes, ko tev sniegs šī vasara, bet neaizmirsti par prieku un atpūtu. Sagaidāmi pārsteidzoši vakari kopā ar ģimeni, kas nesīs līdzi piedzīvojumus. Jūlijā tu sapratīsi, kurš no taviem draugiem ir uzticamākais. 
Mīlestība: no 24. jūnija līdz pat 7. augustam tavā dzīvē valdīs romantika. Baudi! 
Vasaras mantra: man ir lieliskas mājas, ģimene un draugi. 

Horoskops 2010. gadam 
Skorpionus gaida lielisks gads. Būs labi apstākļi progresam, un saņemsi milzīgu atbalstu no cilvēkiem sev apkārt. Sāksi jaunu savas dzīves ciklu. Atskatoties uz to, kā iepriekš esi dzīvojis un ko esi domājis, veiksi diezgan kardinālas pārmaiņas. Būsi neticami enerģisks un iedvesmas pilns gandrīz visu gadu. Jutīsi spēcīgus impulsus dzīvot savu dzīvi pēc iespējams bagātīgāk un būsi harmonijā ar saviem ideāliem. 
Mīlestība. Gads sāksies diezgan kaislīgi un aizrautīgi pat aizņemtajiem Skorpioniem. Tavs moto: visu vai neko! Uzņemsies risku, ja runa būs par kādu jaunu aizraušanos, vai arī izvirzīsi noteikumus jau esošajai otrajai pusītei. Būsi diezgan bezatbildīgs un bieži aizmirsīsi par savu jauno sirdsāķīti, kad jau metīsies piedzīvojumos ar citu. Mīlestības meklēšanai labākais laiks ir februāris. 
Laime. Patiesi un no sirds laimīgs jutīsies, kad zināsi, ka taviem mīļajiem viss ir kārtībā. Septembra sākumā slīgsi laimes un veiksmes jūrā, tāpēc ieteicams to izmantot kā labu pamatu nākamajam mācību gadam. 
Mācības. Gads būs komplicēts, bet aizraujošs. Lai gan tev šķitīs, ka viss rit gludi, tevi var sagaidīt neparedzētas problēmas. Otrais pusgads rādās cerīgāks. 
Izvairies no svešiniekiem, iesaistīties apšaubāmās situācijās, nekontrolēt savu uzvedību. 

 

Strēlnieks

Nedēļas horoskops 
Izskatās, ka tavu lielisko garastāvokli neviens nespēs sabojāt. Visu nedēļu tu dzirkstīsi ar jaunām idejām un labu garastāvokli, tāpēc dodies turp, kur tevi sauc, un labi pavadi laiku. Pagaidām tu esi uzmanības centrā un ceļā uz pareizajām un vērtīgākajām izklaidēm. Nebaidies ieklausīties citos un dalīties arī savās idejās. Kopā radīsiet aizraujošākās idejas! 
Mīlestība: izklaižu virpulī ieraudzīsi viņu – savu īsto. 
Iesakām: dodies ārā. 
Izvairies: smieties par citiem. 
Veiksmīgas dienas: 31. jūlijs, 2. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Šī vasara sola tev piedzīvojumus, tāpēc dodies tiem pretim un izpaudies. Savu draugu lokā būsi ļoti atraktīvs, un tas liks tev justies kā laimīgākajam cilvēkam visā pasaulē. Iespējams, satiksi kādu, kas ir līdzīgs tev. Tas notiks jūlijā, kad pēkšņi paskatīsies uz cilvēkiem citām acīm vai novērtēsi tos, kas jau ir tev blakus. 
Mīlestība: jūnija vidū satiksi jaunu simpātiju. Ja tev jau ir attiecības, izdomājiet ko jaunu un meklējiet piedzīvojumus kopīgi. 
Vasaras mantra: es būšu šīs vasaras saules stariņš! 

Horoskops 2010. gadam 
2010. gads sāksies ar gaismas atrašanu tuneļa galā, no kura, kā tev likās, nekad neizkļūsi. Beidzoties vecajam gadam, arī Strēlnieks ir ticis pie kā jauna, proti, jaunām iespējām un iedvesmas. Lai gan gada sākums ir daudzsološs, vidū tas metīs izaicinājumus. Viens no lielākajiem izaicinājumiem būsi tu pats, jo dažbrīd nesapratīsi, ko pats vēlies un kas tev ir jādara, lai visu vērstu par labu. Problēmas vajag risināt, nevis mēģināt neievērot. 
Mīlestība. Nespēsi savienot savas vajadzības ar to, ko gribēs otrā pusīte vai cilvēks, kas tikai vēlēsies būt tev blakus. Pavasarī tavas acis un sirds šaudīsies apkārt jaunos meklējumos. Gribēsi traku mīlestību, un tādu tev šogad izdosies piedzīvot, jau sākot no jūnija, kad tavā dzīvē ienāks tavs vasaras romāns, tava aizraušanās. Rudens atnāks ar jauniem pārdzīvojumiem. Iespējams, sāpīgi sasitīsies, kad nolaidīsies uz zemes. 
Laime. Jo vairāk sūdzēsies, jo grūtāk tev klāsies. Būsi laimīgs, kad iemācīsies būt labs pret sevi un citiem. 
Mācības. Tu droši vari no sevis prasīt vairāk, jo mācības pirmajā pusgadā padosies viegli. Otrajā pusgadā neļaujies slinkumam. 
Izvairies pārlieku sevi kritizēt, līksmot, kad nevajadzētu, neievērot skolas un mājas likumus. 

 

Mežāzis

Nedēļas horoskops 
Nedēļas sākumā tieši ģimene ieraus tevi nepabeigtu problēmu virpulī. No tā visa atbrīvojies kopā ar draugiem, tomēr neaizraujies ar trakām un neko nesniedzošām izklaidēm. Ja atpūties, tad vērtīgi un ar apdomu. Nedēļai tuvojoties beigām, izpaudies jaunā hobijā vai sabiedrībā. Pašlaik tev ir svarīgi sevi parādīt no labākās puses. 
Mīlestība: neguli, jo viņš/-a var paiet tev garām. 
Iesakām: izdziedi savas jūtas. 
Izvairies: nogulēt notikumus. 
Veiksmīgas dienas: 1., 4. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Tava vasara būs pilna mīlestības. Ne tikai jūnija un jūlija saules pielietais gaiss stiprinās tavu vēlēšanos ļauties mīlestībai, savu ieguldījumu dos arī draugi. Iespējams, tu atgriezīsies pie kāda, ar kuru tev jau ir bijušas attiecības, vai arī tev no pagātnes uzradīsies attiecību problēmas, kas tevi jau reiz ir piemeklējušas. Zvaigznes sola hiperaktīvu sociālo dzīvi jūlijā un augustā. 
Mīlestība: savus mīlas dzīves grožus ņem savās rokās jau vasaras sākumā un lem, kas nāk tev par labu un ko tu patiešām vēlies. 
Vasaras mantra: par maniem darbiem runā mana personība. 

Horoskops 2010. gadam 
Visu 2010. gadu Mežāži būs ļoti rūpīgi un gādīgi. Gads gan būs diezgan smags, jo tu visai bieži ļausies pārāk lielai paškritikai, un tas bloķēs tavas iespējas. Tev vajag jaunu hobiju vai nodarbi. Tādu meklē līdz aprīlim. Tāpat arī meklē sevī personisko izaugsmi, tad tevi sagaida daudz pozitīvu mirkļu un tu sasniegsi jaunu savas dzīves līmeni. 
Mīlestība. Mazāk šaubu, vairāk ticības. Laikā no marta līdz maijam radīsi atbildes, kāpēc tev dažreiz neveicas mīlestībā. Iespēja satikt kādu īpašu cilvēku tevi sagaida jau pavasara beigās. Nelaid vaļā un mēģini mazliet mainīties arī pats, lai viss izdotos. 
Laime. Tās tev netrūks, ja vien nekļūsi pārāk uzpūtīgs un mācēsi ar to dalīties. Veiksmīgākais periods būs mācību semestra beigās un jaunā semestra sākumā. Šogad laime tev jāmeklē mājās un pie ģimenes. 
Mācības. Mežāžiem ļoti labs gads mācībām. Uz mērķiem tevi vadīs tava inteliģence un asais prāts. Ja būsi centīgs, tiksi apbalvots. 
Izvairies kļūt aizmāršīgs, lamāties, nepiedienīgi uzvesties un pārslogot sevi. 

 

Ūdensvīrs

Nedēļas horoskops 
Sākoties augustam, atcerēsies par kādu no saviem draugiem – iespējams, tieši viņam vēlēsies sagādāt pārsteigumu. Varbūt nāksies šķirties no kāda cita drauga. Nebaidies, tu nekad nepaliksi viens, jo tev apkārt kūsā dzīve. Nedēļas vidū gaidāms pārsteigums – varbūt tevi apciemos kāds sen neredzēts cilvēks, un jūs kopā dosieties izklaidēties. 
Mīlestība: cukuroti un pēc iespējas vairāk – tāds ir tavs moto. 
Iesakām: nemeklē padomu, sniedz to citiem. 
Izvairies: bēdāties. 
Veiksmīgas dienas: 2., 5. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 

Šo vasaru pavadīsi draugu ielenkumā. Jūnija vidū iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, kas noteiks toni visai vasarai. Tu apbursi apkārtējos ar savu personību un būsi neticami šarmants. Spēlē futbolu, volejbolu vai dodies skriet kopā ar draugiem! Augusta pašās beigās tev pietrūks naudas, tāpēc vairāk laika būsi spiests pavadīt mājās, kur visu pārējo vasaru tevi nevarēs atrast. 
Mīlestība: romantika un mīlestība tev šovasar būs ļoti svarīgas. Parasti vai klasiski randiņi tevi neapmierinās. Tavs temperaments izpaudīsies, sākot no jūnija, un plosīsies līdz pat augusta sākumam. 
Vasaras mantra: dienu no dienas es piekļūstu tuvāk tam, ko vēlos. 

Horoskops 2010. gadam 
Ūdensvīrus sagaida daudzsološs gads. Pārsteidzošākais būs tas, ka progress, panākumi un laime nāks gada dažādos ceturkšņos. Tā kā tev viss būs iespējams, lai gan ik pa laikam tavu darbību un kāpšanu virsotnē bremzēs dažādi nepatīkami aspekti un šķēršļi. Gada sākums nāks ar apskaidrību un jaunu skatījumu uz nākotni. 
Mīlestība. Tava mīlas dzīve pirmos trīs nākamā gada mēnešus būs nesarežģīta, viss šķitīs viegli. Ja esi aizņemts Ūdensvīrs, pievērs uzmanību otra cilvēka teiktajam un centies izvairīties no jebkādas tavas neatkarības ierobežošanas. Brīvajiem Ūdensvīriem romantikas pilns gads. Kopā ar kādu jauku cilvēku piepildīsi savu sapni. Tu ej pa pareizo ceļu. Rudens beigās visas iespējas satikt kādu, kas ziemā tevi sildīs. 
Laime. Meklē to pašiedvesmā un mākslā, ar kuru tu iekrāso savu ikdienu. Izpaud sevi visā, kas saistīts ar mākslu. Veiksmīgs brīdis tev būs pavasarī – varbūt pamēģini piedalīties kādā loterijā? 
Mācības. Ļoti smagi būs jāstrādā, lai saņemtu labas atzīmes un virzītos uz priekšu. Gada pēdējie mēneši būs pozitīvāki un iespējām bagātāki. 
Izvairies no sūkstīšanās, negatīvām domām un pārlieku lielas pļāpības. 

 

Zivis

Nedēļas horoskops 
Ar lielu interesi gaidīsi pārsteigumu, ko tev nesīs dzīve. Nebaidies riskēt un uzņemties atbildību. Galvenokārt, protams, par sevi un saviem lēmumiem. Mīlestībā un draudzībā sagaidāma sāpīga šķiršanās, bet neskaties atpakaļ, jo tas nav tā vērts. Neiedziļinies citu jūtās, jo patlaban tev jātiek galā pašam ar sevi. 
Mīlestība: viņš/-a runā citā valodā nekā tu… 
Iesakām: nebaidies no jaunā. 
Izvairies: no meliem. 
Veiksmīgas dienas: 31. jūlijs, 3. augusts. 

Horoskops 2010. gada VASARAI 
Vasara pret tevi būs tikpat jauka, cik jauks tu esi pret citiem. Tava spilgtā personība piesaistīs draugus un pretējo dzimumu. Līdz ar pēdējo zvanu skolā sāksies tava piedzīvojumu vasara. Īpaši aktīva sociālā dzīve gaidāma jūlijā. Jūnija beigās pievērsies ģimenei, bet pārmaiņas gaidi augusta beigās – tad mainīsies arī tavas nākotnes perspektīvas. 
Mīlestība: sagatavojies satikt kādu no savas pagātnes, kuru tavs mīlas radariņš iepriekš nebija uzķēris. Simpātijas ļoti ātri kļūs par mīlestību. 
Vasaras mantra: brīvība un iekšējais miers mani dara spēcīgu. 

Horoskops 2010. gadam 
Pēc iepriekšējā gada aizrautīgā skrējiena, 2010. gads tevi sagaidīs ar pārsteigumiem. Kopumā gads izskatās cerīgs, bet tev būs nepieciešams mazs ieskats iepriekšējā gada notikumos, lai visu pabeigtu un dzīvotu uz priekšu. Bremzējošs faktors būs gribasspēka trūkums. Nākamajā gadā gribēsi daudz tērēt, bet tava kabatas nauda nepalielināsies. 
Mīlestība. Ja esi ko zaudējis, vietā drīz vien nāks kas jauns. Jau janvāra beigās gaidāma jauna aizraušanās. Panākumus mīlas frontē pilnīgi noteikti garantēs tavs šarms. Augustā un septembrī būs iespējas sevi pierādīt. Iemācies klausīties! 
Laime. Gribi būt laimīgs? Tev tikai jābūt pateicīgam un izpalīdzīgam. Ienes savā un līdzcilvēku dzīvē vairāk smaidu un smieklu. Veiksmes stariņš tev uzspīdēs jūnijā un decembrī. 
Mācības. Satraucošs gads. Ja tev ir dots kāds talants, izpaudies, lai par to saņemtu atzinību. Ja gaidāmi svarīgi eksāmeni, viss noritēs labi, bet tas nenozīmē, ka tev nav jāmācās. Tas jādara tāpat kā iepriekš un pat vēl vairāk! 
Izvairies no meliem, ietekmēties no citiem, aizsapņoties un aizmirsties. 

18 4 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://sirpus.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

+

0 0 atbildēt

Agrāk biju aizrāvies ar horoskopiem ...bet nu tagad vairs īsti negribās ticēt - cilvēlks pats nosaka savu nākotni un izlemj kāda tā būs :)

0 0 atbildēt

Ja vien jūs zinātu kā top šie horoskopi. :D no rīta pie kafijas sapulcējas bariņš redakcijas darbinieku un kopīgi izdomā  kas ar attiecīgo zīmi varētu notikt- jautri rīti. 

0 0 atbildēt

Vo vellos. Man ka aunam horoskops atbilst pa 90 %  emotion

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt