local-stats-pixel fb-conv-api

Hipiji!12

30 3

Sekss bez robežām (free love), netīrie hipiji, narkotikas un dzīve ārpus jebkādiem rāmjiem – tie joprojām ir izplatītākie stereotipi par hipijiem. Taču - vai šī kustība ir pagātne, idejas - mirušas? Nē - laikam ejot izrādās, ka, par spīti visam, hipiji vēl aizvien pastāv! Cieņa pret dabisko skaistumu, radoša pieeja dažādām lietām, sievišķības triumfs, sociums, kurā nav izteiktu mačo tipa vīriešu – tas ir tas, pēc kā joprojām ilgojas arī mūsdienu sievietes. Ne tikai ilgojas, bet arī atrod - tieši hipiju kustībā!
 

Hipijus varam pieskaitīt pie jaunatnes subkultūrām, ņemot vērā arī to, ka no socioloģijas viedokļa jaunieši nav tikai kādas noteiktas vecuma grupas pārstāvji, bet gan cilvēki ar noteiktu domāšanu un dzīves stilu.

30 3 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

nav taa, ka galvenaa hippiju nostaaja ir sekss bez love un narkotikas emotion normaali hippiji tieshi pieeiet dziivei ar lielu miilestiibu, kaa arii, nu ja lieto, tad tikai dabas radiitaas narkotikas (t.i. zaale un seenes). fuj fuj fuj, - - -

6 1 atbildēt

atbildot uz kook komentāru " mēsli kas mēsli izšaut tādus un sadedzināt.... " tevi sadedzinaat un amzaak meeslu buutu

3 0 atbildēt

mīlestība pret visu dzīvo, cieņa pret dabu un krāsains pasaules skatījums..skaisti. :)

2 0 atbildēt

atbildot uz kook komentāru " mēsli kas mēsli izšaut tādus un sadedzināt.... " Tu esi lo*s.  Viņi tev traucē ka tā nodirs.?   

1 0 atbildēt

6. jau redneks nejau hipijs

1 0 atbildēt

Nu kārtīgi cilvēki.

0 0 atbildēt

6 nav hipijs bet gan slims kretins :D

0 1 atbildēt

Man viņi patīk. :) ...bet es ceru, ka tas pēdējais nav hipijs. :D :D

0 1 atbildēt

emotion

0 2 atbildēt

Briesmīgi radījumi... :l

0 6 atbildēt