local-stats-pixel

Es piedāvāju risinājumu bezdarbam un ekonomiskajām probl39

 295  11

Es piedāvāju risinājumu bezdarbam un ekonomiskajām problēmām.

Es visu laiku tikai diršu, ka viss sūkā, ka viss ir gaļima un neviens neko nesaprot. Man šodien pameta ideju, ka es varētu uzrakstīt savus piedāvājumus, ko varētu darīt lietas labā. Tad es sākšu ar to, kā varētu veicināt ekonomisko izaugsmi un radīt darba vietas. (Jo es esmu tik ahujenna gudrs un zinošs, lol) Es nesaku, ka te sarakstīšu kkādu glābšanas instrukciju, bet vismaz nedaudz kko palielināt. Un tie punkti attiecas uz visu Latvijas teritoriju.

1. LEGALIZĒT PROSTITŪCIJU UN BORDEĻUS. Ar bordeļiem es nedomāju parazītu pilno Sarkano lukturu kvartālu Amsterdamā, bet gan zolīdus kungu klubus. Ne jau kaut kādu lētu 3-istabu dzīvokli Purvciemā, kur Tevi ne pārāk laipni sagaida resna nama māte ar spilgti sarkanām lūpām, un kādām 4ām šļuškām aizmugurē. Kā arī apsargu, kurš visticamākais ir šīs kundzes dēls. Vēl pie tam tās šļuškas pārnēsā visādas slimības un zarazas, kā arī 3 no 4ām ir 15 vai 16 gadi (bērni mūsdienās tik ātri pieaug, ehh). Nē, bitch - es domāju reāli normālas mājas, vai hoķ bijušo klubu telpas. Un ne jau tikai Rīgā, es domāju pa visu Latviju, vismaz lielākajās pilsētās (mums viņas ir tik lielas, ka psc). Un ne jau savākt Tatjanu un Skaidrīti, kas atdotos pa dvacāru, bet tiešām FUCK OFF HIGH CLASS N SHIT! Tiešām tās meitenes atlasīt, tā lai ir fcking drillējamas, nevis, ka jāliek maiss galvā. Pusstundā vismaz sotaku. Piemērot 25% nodokli un viss. Kāda huj vaina? Vai tā ir tik slikta ideja? Mūsu meitenes ir skaistas un ja jau regulāri atdodas tūristiem un hz, kam vēl piektdienās/sestdienās, tad nahuj Tu negribētu vēl par to saņemt naudu? Un normālos apstākļos, nevis Essīša tualetē? Būs pietiekami daudz meitenes, kas ar lielāko prieku strādās un maksās valsts kasē nodokļus. Es neiedziļināšos sīkumos, jo pārējais ir pašsaprotami, ja to štelli padarītu legālu, tad protams ar regulārajām medicīniskajām pārbaudēm, bordeļa vizītēm/pārbaudēm u.t.t. Domu sapratāt, pišamies tālāk.

2. LEGALIZĒT ALKOHOLA TIRGOŠANU VISU DIENNAKTI. Šitā ideja vispār ir zelts. Nesaprotu, kāpēc vispār bija vajadzība pieņemt to likumu? Kam piš, ka latvieši nodzeras? (man nē, es tikai priecājos, jo vieglāk atrast pudeles brāli). Ja alko varētu tirgot naktī, tad būtu daudz vairāk ienākumu veikaliem, kā arī citiem veikaliem būtu motivācijas strādāt 00-24. Respektīvi, ienākumi palielinātos, būtu nepieciešami cilvēki, kas ir ar mieru strādāt nakts maiņas (un tādu te netrūkst), kā arī valsts kasē iet nodokļu naudiņa. Un cilvēki nemirtu no ļergas, ko var nopirkt točkās, yay! Es arī labāk mirstu Absolut rīklē, nekā ar Preiļu dzidro vai Koļas special.

3. PĀRTIKAS LIELVEIKALI ATVĒRTI 00-24. Tas gan attiektos tieši uz Rimi, Maxima, IKI, Elvi and you name it. Lielākie veikali, kā piem. MAXIMA XXX, vai kkāds lielais Rimi būtu atvērti visu diennakti. Protams, tas būtu daudz izdevīgāk, ja būtu atļauta alkohola tirdzniecība visu diennakti, jo tad cilvēku pat naktī stāvētu rindā. Atvičaju, es labāk pērku alkoholu stāvot rindā lielveikalā, kurā pa nakti strādā 1 kasiere un 1 apsargs, nekā vietējā veikalā, kur viņu pērku ar 20% uzcenojumu un blakus stāv agresīva paskata jaunieši trenniņtērpos, kuriem uz manu šņabi ir diezgan kārs zobs. Vēl ienākumi, vēl vajadzīgi darbinieki… Citās Eiropās valstīs ir tādi veikali un vēl dahuja, kuri vaļā visu diennakti. Ir kādi divi kasieri, pāris pašsamaksas automāti un apsargs. Nekāda vaina, viss čotka.

4. NĀVES SODA IZPILDE. Kāpēc mums kā nodokļu maksātājiem ir jāuztur visādi bērnu izvarotāji un slepkavas? Vot nahujam man par to pimpi ir jāmaksā? Ja cietumnieka uzturēšana dienā prasa 7ls, tad nafig mums par tiem kropļiem jāmaksā? Var tak vienoties par humāno nāvi ar injekciju n’ shit. Man tas vienkārši neliekas pareizi, ja cilvēks sēž uz mūža ieslodzījumu, tad nodokļu maksātājiem ir tas kroplis jāuztur. Kāpēc? To naudu varētu izlietot kaut kur prātīgāk. Daudz vairāk tač ir jāmaksā vēl par to, ka dažus atzīst par garīgi nepieskaitāmiem un sūta ārstēties. JA TU ESI ŠIRMIS, TAD TU ESI BĻE! VIŅUS NEVAR IZĀRSTĒT!

5. LEGALIZĒT MARIHUĀNU UN CITUS BRĪNUMUS. Šis punkts, gan ir diezgan nereāls, jo pasaule jau mums nekad to neatļautu darīt, bet nu piedāvāt jau var. Zemnieki siltumnīcās audzēs, pārdos kafejnīcām, kafejnīcas pārdos tūristiem, tūristi nebūs pālī, bet stounā. Kā zināms - stounā darīs mazāk muļķību, jo būs pa pusei paralizēti. Vairākas marihuānas šķirnes, katrai savs stiprums un tā. Tirgot veikalos/aptiekās. Drīkst pīpēt no 18 gadu vecuma, nu kā alkoholu un tabaku. Būtu nice, mega tūristu pieplūdums visu gadu. Baigi smukās summas ietu valsts kasē. Policijai būtu vairāk darba ķert ĪSTOS noziedzniekus un apkarot organizēto noziedzību, nevis braukāt ar tiem jobanajiem busiem un visiem bojāt vakaru.

Tie bija tikai pieci punkti. Ļoti elementāri. Protams, cilvēkiem, kas būtu gatavi ņemties ar bordeļiem un marihuānu, vajadzētu ņemt aizņēmumus no bankas, bet ja Latviju attiecīgu izreklamētu kā tūrisma/ballīšu spotu, kur var forši nogrūsties ar kādu seksīgu latvieti, un vēl pa ekstra sotaku saņemt disku, kurā tas būtu uzfilmēts… nu tad nebūtu tik traki ar to aizņēmumu. Galvenais, lai cilvēki var maksāt bankai un maksāt kredītu par Lexusu vai X6. Nevienu jau mūsdienās vairs nekas nepiš un cilvēki ballēsies vienmēr. Ieguldījums nākotnē, tā teikt.

Nākamreiz uzrakstīšu par to, kā vajadzētu izskatīties pasaules izglītības sistēmai. Tā gan ir čerņa un visur vienāda.

/alex dynamo/

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 39

0/2000

Ģeniāli, vecīt.. emotion Atbalstīšu Tavu kandidatūru prezidenta amatam emotion

 29  1 atbildēt

Nu strīdēties, par to cik tas viss būtu ētiski, labi/slikti, or whateva, varētu mūžīgi. Bet labāk, lai ir šādas idejas, nekā tik pacelt nodokļus un cenas.

Un nebūtu vairs jāskrien mērkaķa ātrumā plkst. 21:56 :D

 18  0 atbildēt

Es jau ar sen esmu domājis par to atļauto prostitūciju,jo kā,ja nemaldos, Bez Tabu rādīja, tad tādā mazā valstī kā Latvijā ar bordeļiem pelna miljonus,ja nemaldos neoficiāli 20 milj. gadā... Kur problēma? Kristos ēnu ekonomika,kas pašlaik plaukst un zeļ, + valsts kā tāda pati neko nedarot pelna... 

Un visiem pārējiem punktiem arī piekrītu ! man ir bijušas līdzīgas idejas ! emotion

 8  0 atbildēt

būsim reāli - viss ir iespējams. emotion

 5  0 atbildēt

VO, tas ir viss tas par ko sen jau esmu domajis.. un tas lidzetu!   emotion

 5  0 atbildēt

Ļoti labi, bet 5. punkts ir mazliet nepareizs. Marihuāna un citi brīnumi ir narkotiskas vielas un ja tie būs legāli, nonarkosies ne tikai tūrīsti, kas būtu 50/50 labi, jo puse būtu "beigti", bet otri lidjot taisītu lielus sūdus un jandāliņus, bet nonarkusies arī mūsējie. Ja narkotikas būs legālas, tas dabūs visi, un arī bērniem būs lielākas iespējas tās dabūt.

Man drīzāk šķiet, ka vajadzētu izveidot speciālus marihuānas klubiņus, pīpmaņu klubiņus, jeb apvienot tos ar bordeļiem, kur varētu lidot, esot profesionālu uzraugu uzraudzībā. Vārdu sakot - izpriecu māja. Legāli un nepārspīlēti sanarkojies, paseksojies, pakaifo ar čaļiem pie platekrāniem un biljarda galiem utt. Izgulies un no rīta, izejot pārbaudes, dodies mājās skaidrā un tukšā. Un, protams, narkotikas vajadzētu dārgas, tad valstij tiešām būtu prieks. Un, protams, vajadzētu drošu sistēmu, lai narkotikas nenoplūstu un lai klients tiktu uzraudzīts ļoti rūpīgi vienā sistēmā, lai kurā prieka mājā viņš arī atrastos, lai cilvēkam neļautu iekulties pārāk lielā atkarībā. Tas arī viss.

Taču vēl ir risinājumi. Atjaunot ražotnes tepat Latvijā un palielināt eksportu un kļūt atkal neatkarīgiem, jo šobrīd esam dirsā līdēji un atkarīgi no Eiropas. Un kas vēl ir svarīgi, iznīcināt privātos sektorus. Uzņēmumiem ir jāpieder valstij, jo pašlaik vairākums uzņēmumu naudu izved ārzemēs.

 4  0 atbildēt

:D sava doma jau tev ir :D :D 

 2  0 atbildēt
X avatarsX

Gribet nav kaitigi emotion

Bet ja tas strauji piepilditu valsts budzetu emotion

 2  0 atbildēt

Es labāk mirstu ar Absolut rīklē, nekā ar Preiļu dzidro vai Koļas special. 

Jā, es arī !   emotion

 2  0 atbildēt

piekrītu visiem pieciem punktiem! emotion

 2  0 atbildēt

Nu par marihuānas legalizāciju nepiekrītu, pārējais vēl būtu ok. Visi ieteikumi vērsti uz to, ka cilvēki varētu nodzerties un nopīpēties... Bet jā, jauki, ka kādam vismaz ir idejas ;)

Es teiktu, ka valstij jāatbalsta mazie uzņēmumi un jaunie uzņēmēji, kas cels ekonomiku un Baltijas jūrā iegūstama nafta, kas LV nodrošinātu ilgu laiku, jeb kā lasīju:''Ar iegūto naudu varētu nomaksāt parādu (t.i. LV aizņemto)''. :P

 2  0 atbildēt

Par nāves sodu piekrītu, viss pārējais - slima suņa murgi. Un starp citu, Latvijā prostitūcija nav aizliegta, tikai bordeļi ir.

 4  2 atbildēt

par 4. punktu pilnigi piekritu , bet eiropas savienibaa tas ir aizliegs un ja grib to realizet tad jatiek ara no eiropas savienibas...

 1  0 atbildēt

Varētu tev piekrist tikai par 2. un 4. pārējie nav peļami

 1  0 atbildēt

Es par !

 1  0 atbildēt

Narkotikas Latvijā vajadzētu legalizēt (zāli un dažus halucinogēnus), bet nedrīkst, jo Krievijas robeža blakus. Savadās uzreiz visādus heroīnā mērcētus sūdus un uzsēdinās cilvēkus uz kaut ko stiprāku...

 3  2 atbildēt

Autor... Tu domā ļoti tupi un sekli- kā patērētājs... Nevis PVN radītājs!!!

1) Bordeļus neviens Latvijā nav aizliedzis, kamēr tie maksā nodokļus... Tikai tevis pieminētajiem džentelmeņu klubiem NAV un nebūs plaša noieta. Legālas prostitūtas pakalpojumi pieaugs reizes 10... Nodokļi jāmaksā, bordelis jāuztur, dakteri par brīvo seansu arī diezvai grāmatiņu parakstīs utt... Vienkārši elitāras prostitūtas pakalpojumus 24/7 nodzēries un marihuānu nopīpējies čalītis (kā TU... emotion )nevarēs atļauties... Nebūs pieprasījuma...

 

 

2) un 5) Latvijā jau tā tauta ir debila un bez bremzēm. Ja nodzersies atlikums vispār NEBŪS KAS STRĀDĀ!!! Pievienoto vērtību rada ražīgas un prasmīgas darba rokas un galvenais- spējīgs smadzeņu potenciāls, kas var veidot un vadīt efektīvus uzņēmumus, nevis lielāks vai mazāks alkohola vai marihuānas parētiņš. Tādā gadījumā uzvārīsies vienīgi šaurs šo preču piegādātāju loks un ražotāji, no kuriem Latvijas prece ir piliens jūrā...

3) Vispār bezsakars... Veikalu darba laiku nosaka patērētāju plūsma.... Ja visi ietu uz veikalu naktī, tad tie arī naktīs strādātu. Bariņš nopīpējušos jauniešu (tādu, kā TU... emotion) noteikti neradīs vēlamo pieprasījumu, jo normāli cilvēki ar ģimenēm pa nakti atpūšas, bet pa dienu iet iepirkties... Un viņi tērē ~100Ls pārtikā uz nedēļu... A apdzērušies nakts apmeklētāji tikai dažus 10 Ls nedēļā- kārtējam aliņam, cīgām un čipsu pakai...

4) Nevienā valstī nāvessodus nepiespriež par dzīvokļa apzakšanu vai avāriju dzērumā... Tos izpilda par īpaši smagiem noziegumiem... Kādi ir varbūt 1% no visiem notiesātajiem... Tā ka vai nu jāsāk stroķēt un gāzēt arī par vieglākiem noziegumiem, vai arī ietaupījums būs samērā nebūtisks... Esi pats gatavs par sevi garantēt, ka kādas autoavārijas rezultātā neizdzēsīsi pāris dzīvības??? Un ka tev par to paprasīs tavējo???

 

Karoče, AUTOR- SĒDIES, DIVI!!! Tev nevis par šņabi sapņot un marihuānu, bet skolā iet un mācīties, mācīties un prātiņā pieņemties...

 2  1 atbildēt

eu, davai, taisi sēriju ar šitādiem rakstiem ^^

 1  0 atbildēt

Nu par valodu jau vispār nerunāsim xD

Njām ja šie punkti īstenotos tad būtu baigi labi xD

 

 0  0 atbildēt

 

[17:30:34] Laura: http://www.spoki.lv/aktuali/Es-piedavaju-risinajumu-bezdarbam/338485

 

vo. šito izlasi

[17:30:39] Laura: unun. man interesanti, ko tu par to visu domā

[17:30:45] Laura: nu tipa ko no tā visa atbalsti ko nē. utt. vnk interesē tavs viedoklis.

[17:32:36] Laura Melodica: fufelis

[17:32:40] Laura Melodica: 1.jau vien nepiekrītu.

[17:32:54] Laura Melodica: Jā,teiksim,no maukām,kas uz ielas stāv,varētu ievākt nodokļus,bet neko vairāk..

[17:33:09] Laura Melodica: tāpēc,ka pirmkārt,būtu tīri sociāli nepareizi veikt mauku māju būvniecību

[17:33:12] Laura Melodica: vai iekārtošanu

[17:33:18] Laura Melodica: un bļēģ,luxury class?

[17:33:42] Laura Melodica: kur bezdarba valstī nahuj kāds maksās sotakus,lai pistu to mauku,ja var aizbraukt uz rumbulu,un pa 5ls nodrāzties?

[17:33:46] Laura Melodica: lasām otro

[17:34:07] Laura Melodica: 2. ir daudzmaz ok

[17:34:20] Laura Melodica: reāli,tā pat vienmēr pēc 22:00 var dabūt alkoholu

[17:34:22] Laura Melodica: tikai bez korķīša

[17:34:24] Laura Melodica: lol

[17:34:31] Laura Melodica: nodoklītis nāktu

[17:34:32] Laura Melodica: bet nu

[17:34:36] Laura Melodica: uz topiku tas neattiecas

[17:34:46] Laura Melodica: jo,kā nekā,bezdarbs no tā nahuj nemazinātos

[17:34:53] Laura Melodica: turpinu domāt,ka tas ir totāls fufelis

[17:34:56] Laura Melodica: lasu trešo

[17:35:30] Laura Melodica: ā,ķipa,zbis čalis,ahujenna,izdomājis nočņikus

[17:35:35] Laura Melodica: katrā rajonā pa vienam vismaz ir

[17:35:37] Laura Melodica: lohs

[17:35:42] Laura Melodica: lasām ceturto

[17:36:16] Laura Melodica: 4. ir ļoti delikāts jautājums.

[17:36:20] Laura Melodica: nekomentēšu

[17:36:22] Laura Melodica: lasām piekto

[17:36:55] Laura Melodica: FAKING LATVIJA NAV GATAVA TAM!

[17:37:01] Laura Melodica: un man ir miljons argumentu tam

[17:37:06] Laura Melodica: stulbais pimpis sūkātājs

[17:37:08] Laura Melodica: ahujennai inventors

[17:37:13] Laura Melodica: izdomāja zbis prikolus

[17:37:13] Laura Melodica: :D

[17:37:38] Laura Melodica: un man jau patīk,ka zajebis

[17:38:07] Laura Melodica: saraksta par maukām,narkotikām,alkoholu un nonstopā strādājošu pārdevēju,bet nākamajā rakstā rakstīšot bļēģ par izglītības sistēmu

[17:38:08] Laura Melodica: zajebis

[17:38:09] Laura Melodica: jāklis

 2  2 atbildēt