Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
12
2443

Jūs noteikti atcerieties manu rakstu par Dīvainākajām skolām Pasaulē? Tad šodien es uztaisīju rakstiņu par Pasaulē divainākajiem drīzāk stulbākajiem skolotājiem,ko tad viņi ir tādu izdarījuši skaties zemāk.

Šoreiz kļūdu ir mazāk,vai nav nemaz.

Floridā kādā Browardas... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
1.

Floridā kādā Browardas skolā,kādai meitenītei aizlīmēja muti,jo tā pārāk skaļi esot klepojusi. Meitenīte stāstīja,ka viņa klepojusi un tad skolotāja sākusi bļaut uz meitenīti. Bet tad pēc pāris minūtēm meitenīte negaidīti nošķaudījusies un skolotājas pacietības mērs bija pilns,viņa paņēma līmlenti un aizlīmēja meitenītes muti. Vēlāk kad meitenīte visu pastāstīja vecākiem tie nekavējoties braukuši uz skolu un pat iesūdzējuši tiesā skolotāju,kā rezultātā skolotāju atlaida no darba un piesprieda naudas sodu par morālu un fizisku kaitējumu pret meitenīti.

Kāda skolotājadrīzāk... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
2.

Kāda skolotāja,drīzāk bērnudārza audzinātāja tika iesūdzēta tiesā par to ka viņa uz visiem bērniem uzpūta gaisa atsvaidzinātāju,jo tie esot smirdējuši pēc karija. Paēduši pusdienas un tad gājuši sēdēt solos lai mācītos rakstīt. Bet tad šī skolotāja paņēma no toaletes gaisa atsvaidzinātāju un pūtusi katram bērnam bezmazvai acīs. To redzējusi kāda bērna māte kura bija atnākusi pakaļ savai atvasei. Visi bērnu vecāki iesūdzēja viņu tiesā. Rezultātā viņai bija jāatvadās no skolotājas amata,kurā viņa bija pavadījusi vairāk kā 20 gadus un viņai piesprieda naudas sodu - 3400 dolāru.

Kāds skolotājas no... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
3.

Kāds skolotājas no Lielbritānijas esot visiem mazajiem bērniem izstāstījis ka Ziemassvētku vecītis nemaz neeksistē un tās ir tikai pasakas. Viņš saraudināja gandrīz visus bērnus bet pats visu laiku smaidīja. Rezultātā visi vecāki parakstīja līgumu par skolotāja atlaišanu un tagad viņam ir jāmeklē darbs kādā citā skolā,bet nedomāju ka viņš to atradīs,jo šis incidents bija diezgan populārs visā Lielbritānijā un es domāju ka viņu nepieņems nevienā citā skolā. 

Kāds skolotājs kādā... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
4.

Kāds skolotājs kādā Kalifornijas skolā patiešām izgāzās. Viņš savu mājas seksa video netīšām bija ielicis usb flešā kur bija visi skolas darbi. Tad stundā viņš gribēja parādīt video kurā stāsta par mācību vielu,bet tad viņš netīšām uzslēdza video kurā viņš nodarbojas ar seksu. Visi skolēni bija šokā un šī ziņa pāris minūšu laikā apceļoja visu skolu. Skolotāju protams atlaida no darba,bet tiesā viņu nesūdzēja,jo visi saprata ka tas ir bijis netīšām.

Skolotāja no Kolorādo... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
5.

Skolotāja no Kolorādo štata Amerikā sapina kādai skolniecei matos konfektes un tad viņa meitenīti nofotogrāfēja un ievietoja fotogrāfijas Facebookā. Redzējusi šo dīvainību meitenītes mamma tā metās uz skolu un uzsāka sarunas ar skolotāju. Skolotāja teica ka meitenīte pati esot gribējusi lai pin viņas matos konfektes un tad skolotājai šķita interesanti ievietot tās Facebookā. Rezultātā skolotāja izdzēsa bildes no Facebooka kurām bija diezgan daudz skatījumu,bet meitenītes mamma panāca lai skolotāju atlaiž no darba un tai pieškirt naudas sodu par cilvēku ņirgāšanos.

Es nezinu vai tas ir dīvaini... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
6.

Es nezinu vai tas ir dīvaini vai nē,bet kāda skolotāja lika saviem skolēniem pildīt testu par McDonaldu,kurā bija dažādi uzdevumi un arī matemātiski uzdevumi kā piemēram aprēķini cik burgeros ir gaļa utt.

Kalifornijā pirms pāris... Autors: pofig Dīvainākie skolotāji Pasaulē
7.

Kalifornijā pirms pāris gadiem notika kas dīvains,skolēniem jau no paša rīta likās ka skolotāja ir alkohola reibumā,bet vēlāk izrādījās kas negiadīts. Ar katru stundu skolotāja likās aizvien apreibušāka un apreibušāka,tad kāds skolēns pazvanija policijai. Policija atbrauca un savāca skolotāju,tie arī devās jautāt skolēniem kas par lietu ko viņa lietoja un arī devās pie skolas vadības,izrādījās,ka gandrīz visa skolas vadība skolotāju istabā dzēra un pat daži lietoja narkotikas. Rezultātā vairāki skolotāji tika atlaisti no darba un daži tika iesēdināti cietumā par narkotiku lietošanu.

 

Ceru ka patika,vēl šādi tādi raksti TE.

12
2443
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [143]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.12 13:54
240
5

mana matemātikas skolotāja nav labāka, visu laiku apsaukā mūs par atsaldētiem idiņiem :D

palaidne18 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Sviestmaize
  palaidne18 02.02.12 15:12
105
0

Amerikāņi jau par katru sīkumu sūdz tiesā. Latvijā tā nedara, jo tas vienkārši ir pārāk dārgi, visi izdevumi par tiesas sēdēm utt., labākajā gadījumā pazvana uz "bez tabu" vai "tautas balsi" un nekas tāds vairs neatkārtojās. :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.12 14:05
62
0

par savu trako fizikas skolotāju labāk nemaz nerunāšu :D

McĀmurs avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Spēlmanis
  McĀmurs 02.02.12 13:10
66
8

It's normal with world, only people nowadays are totaly f*cked up.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.12 13:14
55
0

Zinu pasniedzēju, kurš liek vilkt gāzmaskas :D :D

TheCauna avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MaģistrantsMedaļa Sponsora favorīts
  TheCauna 02.02.12 15:20
44
1

Vienmēr stāstus par briesmīgajiem, teroristiskajiem skolotājiem klausos ar milzīgu skepsi, jo pārāk izplatīts ir viedoklis - nabaga bērniņus aiztika ļaunie skolotāji, un daudzi mēģina izbraukt uz šo pieņēmumu.

Almucha avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Recidīvists
  Almucha 02.02.12 14:46
37
0

Es atceros, kā mācoties profesionālajā vidusskolā man un draudzenei palūdza pēc skolas apkalpot tusiņu, kur skolas mācību pārzinei bija dzimšanas diena. Visi skolotāji bija apdzērušies :D Un arī mums katrai lika izdzert glāzi ar šņabi un uzkost marinētu gurķi. Kad atnācu mājās, mamma protams juta, bet tikai pasmaidija, neviens nevienu nesūdzēja tiesā. Neesam tāda valsts!

Jo piemēram arī kā man vajadzēja justies savos 11 gados, kad vēstures skolotājs pateica, ka Dievs neeksistē. Es tai laikos biju bērns kurš lūdzās Dievam katru dienu, gāja uz baznīcu! Tas ir apmēram tas pats, kā par to Salavecīti. Bet neviens viņu tiesā nesūdzēja.

howhigh avatars
Medaļa Spoks
  howhigh 02.02.12 22:17
26
0

man tik ļoti patīk, ka komentāros daudzi papildina šo rakstu ar atgadījumiem no savas dzīves. dikti interesanti. :D

TrešdienasRīts avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Reāls pacansMedaļa Twittera eksperts
  TrešdienasRīts 02.02.12 14:14
26
0

Kad es mācijos 5.klasē, man bija krievu valodas skolotāja, kas vienmēr nāca iereibusi.Kā saka iedzēra, lai drosmes vairāk :D

miervalds avatars
Medaļa DeputātsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  miervalds 02.02.12 14:27
22
1

Bērni no 1. skolotāja ir iemācijušies neklepot

GreenValdis avatars
Medaļa Reāls pacansMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas doma
  GreenValdis 24.02.14 18:51
17
0

Atlaist pa to ka pasaka patiesību ka nav tāds ziemesvētku vecītis nu bļed cik debīli par ko tādu atlaist.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.12 14:25
13
0

mums pamatskolā matemātikas skolotāja, kad kāds zēnu bariņš klases beigās ārdijās lika visiem pēc kārtas skriet uz toleti, tā sacīt ,lai nolaiž tvaiku un tad uzņēma laiku- kurš ātrāk. Visi smējās un skolotāja jokojās- bija jautri :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.12 14:33
13
0

man bija skolotaja kas nekaunejas un citu skolenu prieksha apcela citus

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.02.12 14:50
12
0

atbildot uz ŠmukāSenča komentāru "Njam.. piemēram man Zviedrijā dzīvo tētis.. Jau... " Aj tie cilvēki man liekās, piedod atvaino, bet padebīli, nu viņi tiem knēveļiem ļauj darīt ko grib, ļauj sev kāpt uz galvas, un tad brīnās kāpēc izaug izlutināti.

Neuzskatu ka sadodot pa dibenu bērnam kas neklausa ir kāds grēks. protams nevajag jau pāršaut pār strīpu, bet bērnam ir jāciena vecāki.

čibA 33 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  čibA 33 02.02.12 14:35
11
0

Iepriekšējā sporta skolotāja sauca mūs pa aunu bariem, tā esot bijis, kad arī mana mamma mācījās, bet viņi bijuši gudrāki un skrējuši pa zāli apkārt mēdemi (mē-mē, savadāk nemācēju uzrakstīt.) Mūsu klasei tā darīt nepietika drosmes ;D

yokE avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa VidusskolnieksMedaļa Teamwork
  yokE 04.02.12 13:41
10
0

Tas ka skolotāji ir alkohola reibumā ir jautri :D Un es nekādā gadījumā nesauktu policiju.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.02.12 13:15
11
1

Protams saprotu šos gadījkumus ka sūdz tiesā :D  Bet no pieredzes varu teikt tādus gadījumus ka iet uz skolu un sūdzas par skolotājiem dēļ pārāk smagajiem mājasdarbiem, par to ka starpbrīdis neesot pietiekami garšs un par to ka skolotāja ir pieskārusies (kaut pie tās pašas galvas)

Vot - manuprāt slimāki ir šie gadījumi nekā tie ko šie skolotāji darījuši :D (protams izņemot pirmo un piekto :D)

ŠmukāSenča avatars
Medaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  ŠmukāSenča 02.02.12 17:05
9
0

5. neko briesmīgu neredzu.. interesanti ar tādām bizītēm būtu.. :))

y u mad avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flameMedaļa Pamatskolnieks
  y u mad 02.02.12 13:22
15
6

Mani skolotāja parāva aiz auss, jo es neklausijos stundas laikā ko viņa stāsta. :( bet, jā tām skolotājam nav pilns pulkstenis

Almucha avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Recidīvists
  Almucha 02.02.12 14:49
7
0

atbildot uz Funkijs komentāru " mana matemātikas skolotāja nav lab... " Un ir iesūdzēta tiesā par to? droši vien ka nē! Neesam amerikāņi. Es atceros, ka mums fizikas skolotājs vienmēr lamājās un visus apsaukāja, bet kronis visam bija, kad viņš pastāstija formulu sprāstvielai, kas ne tikai skolu uzspridzinātu, bet arī visus Pļavniekus :)

« 1  2  3  4  5 »