local-stats-pixel fb-conv-api

Diena kas mainīja manu dzīvi41

692 7

Tātad šī diena ļoti atstāja uz mani iespaidu.Makes me think!

Tas bija pavisam nesen. Es kā jau brīvdienā sēdēju mājās un skatījos televizoru, kad pēkšņi mani pārtrauca tekefona zvans. Tā bija mana mamma un viņa teica lai ģērbjos un braucu uz pilsētu ar viņu satikties un tad mēs iesim pa veikaliem. Es piekritu un izgāju no mājas un devos uz trolejbusa pieturu.Es iekāpu un braucu. Apsēdos pie durvīm ar skatu pret logu. Ieslīku domās par gaidāmo. Pēkšņi iekāpa kāda ļoti veca slima kundze. Tā bija ar spieķīti rokās un viņa bija saliekusies uz priekšu. Viņa bija invalīde. Taču viņai rokā bija mas maisiņš ar kaķu sauso barību. Tā ļoti lēni gāja un knapi apsēdās tā palūdza lai nospiežu viņas e-talonu.Es protams nedomājot pielecu kājās un nopiedu to.Tā pabrauca divas pieturas un kāpa laukā taču viņa iet ļoti lēni un pagāja ilgāks laiks nekā pārējiem pasažieriem kas kāpa ārā. Tādēļ notik kas ĻOTI šaušminošs viņa jau bija gandrīz izkāpusi taču viņas roka un viena kāja palika iekšā. Durvis aizcirtās un viņa iekliedzās! Es pielecu kājās, jo tas notika manā acu priekšā, jo kā jau teicu sēdēju pie loga. Es kā gļēvule tik to vien spēju izdarīt kā pielikt roku pie mutes. Un tad kāds jauns vīrietis izskrēja un palīdzēja. Tai izbira kaķu barība un iespējams viņai tika lauzta roka. Šoferis tikai vēlāk vispār ko pamanīja un gāja palīdzēt. Vīrietis ieskrēja trolejbusā un palūdza maisiņu un kāda iviete to iedeva. Viņi salasīja kaķu barību un jaunais vīrietis palika ar veco kundzi.

Tikai tagad es saprotu un nožēlējuka neko nadarīju. Es neko nedarīju jo man ir tikai 11 gadi un domāju ka nebūšu noderīa, taču jebkura izpalīdzīga roka ir svarīga.

Mēs nenovērtējam to kas mums ir un tikai prasām vēl, vēl un vēl! Šī vecā kundze bija slima un invalīde, taču tā vēl rūpējās par kādu mazu četrkājainu draugu. Estikai tad sapratu īsto dzīves jēgu un to cik bagāta es esmu, jo man ir ģimene, esmu vesela un tas pats svarīgākais.Ļoti šis brīdis man palika sirsniņā, jo jau 11 gados man nav neviena vecvecāka un savu vienīo vevecāku- omīti ko atceros es zaudēju 6 gados un šī kundze bija ļoti līdzīga viņai.

692 7 41 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 41

0/2000

tikai pameiģinat ielikt - par tik aizkustinošu rakstu emotion  nabaga sieviete

2 2 atbildēt

It kā liekās pats par sevi saprotams, ka ja redzi kādu nelaimē tev viņam jāpalīdz. Bet cik no mums tiešām to ir darījuši? Kaut kā tā sanāk, ka brīžos, kad vari palīdzēt tu norausties un pēc tam to nožēlo. Stulbi, bet fakts.

0 0 atbildēt

This so makes me think.

0 0 atbildēt

Ta ir tik nomocosha sajuta, kad zini, ka kko vareji izdarit, bet neizdariji, un vilciens jau aizgaja... :( Man jau sen nav 11, bet vel no bernibas atminja paliek lidzigas situacijas...un shi sajuta..

0 0 atbildēt

Apraudājos! Ne vienmēr mēs dzīvē izdaram tā kā to būtu gribējuši, bet to kas ir bijis - kalpo mums par mācību.

0 0 atbildēt

Labi, ka saprati!:)

0 0 atbildēt

jā var piedot... ;DD

0 1 atbildēt

Man no sākuma likās, ka viņai nokrita roka un kāja, bet tad es sapratu :d

2 5 atbildēt

GTFO from spoki.lv ...

0 7 atbildēt

Daudz ķļūdu, bet šoreiz var piedot :)

0 8 atbildēt

a man phui blat, da es viani vel iespertu pa dirsu, vel pietam ta vecene tada daune ka lasa no zemes izbirusu kaku baribu kura ir jau ar miljoniem mikrobu, cista daune un vel nahui tu palidzeji nospiest e-talonu, pati iekapa, pati spied, cista tu ari esi mulke (ja meitene tu vispar esi), es tava vieta vispar no tako tu redzeji, smietos vederu turedams, nahui palidzet tiem vecajiem aziem blat +  tava gramatika ir pavisam drausmiga emotion

p.s atvainojos par gramatiku!! emotion

0 21 atbildēt