local-stats-pixel fb-conv-api

Daniels Redklifs slepus cīnījies ar atkarību no alkohola3

48 0

Mēs esam pieraduši redzēt Danielu Redklifu cīnāmies ar dažādiem iedomātiem dēmoniem, bet kā izrādās arī reālajā dzīvē savos 22 gados viņam nācies uzveikt savus dēmonus.

22 gadu vecais franšīzes "Harijs Poters" zvaigzne Daniels Redklifs (Daniel Radcliffe) nācis klajā ar šokējošu paziņojumu, proti, viņš vairākus gadus pavadījis cīnoties ar atkarību no alkohola, vēsta ārzemju mediji.

Redklifs, kurš 11 gadu vecumā ieguva pasaules slavu atveidojot jauno burvi, ātri vien pierada pie slavenību dzīves stila – regulāras ballītes un iedzeršanas. Kā izrādās, jaunajam aktierim bijušas nopietnas problēmas ar alkoholu.

Aktieris atklāj, ka jau aptuveni divus gadus nav dzēris ne pilītes, tomēr tas ir visai pārsteidzīgs apgalvojums, jo vēl pagājušajā gadā, atzīmējot savu 21. jubileju, viņš tika manīts manāmā kunga prātā tusējam Sanktpēterburgā.

„Es sāku paļauties uz alkoholu, lai izbaudītu lietas,” intervijā izdevumam „GQ” stāsta Redklifs. „Bija daži gadi, kad biju pārņemts ar domu dzīvot tādu kā slavenas personas dzīvesveidu, kas patiesībā nav man piemērots.”

Redklifs atzīst, ka veiksme bijusi viņa pusē, jo paparaci viņa nepieņemamās izdarības tā pa īstam nemaz nepamanīja.

„Lai kā arī es vēlētos iet uz ballītēm, iedzert kādu mēriņu un jautri pavadīt laiku, tas nav domāts man.”

Citi raksti šiet ---> http://www.spoki.lv/profils/artis12342

48 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Nevar nosodīt. Domāju gandrīz jebkurš uzķertos uz līdzīgas ēsmas ķlūstot par pasaules megastāru. 

7 0 atbildēt

Mazais harijs pieaudzis emotion

3 0 atbildēt

Tā ir, ka var ātri sev polšu uzburt

0 0 atbildēt