2

 40  3

Vai patiešām pastāv stingri izteiktas atšķirības starp sievietes un vīrieša smadzenēm, kas rada pilnīgi atšķirīgu domāšanas veidu?

Pēdējās desmitgadēs veiktie pētījumi nedod izšķirošus pierādījumus, tomēr norāda uz to, ka, piemēram, smadzeņu garozas labā puslode vīriešiem ir parasti biezāka nekā sievietēm. Kad smadzeņu zipētes laikā indivīdam rāda emocionāli intensīvus attēlus, sievietei smadzeņu emocionālie centri "iedegas", bet vīrieša smadzenes gandrīz nemaz nereaģē uz tiem. Sieviete, risinot kādu problēmu, parasti izmanto abas puslodes, bet vīrietis- vairāk kreiso puslodi.

Salīdzinot abus dzimumus, ir konstatēts, ka sievietes vidēji:

1. Ir līdzcietīgākas, atsaucīgākas un labāk novērtē citu cilvēku uzvedību.

2. Ātrāk nekā vīrieši attīsta savas valodas prasmes un labāk izprot smalkākas nianses, kā arī labāk veicas pareizrakstība.

3. Labāk prot saskaņot priekšmetus.

4. Labāk prot ģenerēt idejas, it sevišķi vārdos.

5. Ātrāk veic testus, kuros jāsavieno līdzīgi objekti.

6. Labāk prot noteikt trūkstošus objektus izkārtojumos.

7. Labāk veic matemātiskus aprēķinus.

8. Daudz labāk izpilda smalkus, ar rokām vai pirkstiem veicamus darbus.

Salīdzinot abus dzimumus, ir konstatēts, ka vīrieši vidēji:

1. Ir ar labāku matemātisko domāšanu, bet ne tik prasmīgi konkrētos aprēķinos.

2. Labāk paveic uzdevumus, kas saistīti ar telpisko dimensiju.

3. Labāk pamana tēlus uz maskējoša fona kā kamuflāžā.

4. Labāk prot apskatīt lietas no vairākām pusēm.

5. Labāk prot trāpīt tieši mērķī.

6. Labāk atšķir reljefus apveidus.

7. Ātrāk analizē kompleksus datus.

8. Labāk izprot lietu dabiskās cēloņsakarības.

Vēl daži fakti-

Droši vien būsi dzirdējusi teoriju, ka jāuzturas pēc iespējas vairāk brīvā dabā. Tas tāpēc, ka caur jūras smiltīm, jūras, ezeriem, kokiem un pat debesīm uztveram kosmisko enerģiju, kas mūs stiprina un mūsos vairo pozitīvās emocijas. Bet izrādās – tā enerģiju uzsūc tikai sievietes. Vīriešiem ir cits uzlādēšanās mehānisms.

Sieviete, uzturoties dabā, enerģiju uzņem caur Vainaga čakru, kas atrodas galvā. Tad enerģija plūst uz leju, līdz ieplūst visā ķermenī. Domā to izvadām caur kājām? Nekā nebija!

Mēs enerģiju seksa laikā sniedzam vīriešiem. Jā, jā! Tieši tā enerģizējas vīrieši. Un mums it nemaz nav jāsatraucas, ka pēc seksa būsim enerģētiski iztukšotas. Atceries – visur dabā pastāv fizikā tik pazīstamais enerģijas nezūdamības likums. Tu savu enerģiju atdod, bet daba to dāsni dāvā atkal atpakaļ.

Vai nav skaisti apzināties, ka vīrieši tiešām bez sievietēm nevarētu dzīvot? (:

Komentāri 2

0/2000

negribējas lidiz galam lasīut jo jau sākuma bija nepareizi...kaa nav pierādīts vaig kaut vai ilustrēto zinātni vai wiipediju palasīt...vīrieši domā loģiski sieveites min..tāpēc arī domā ka ir intuīcija utt tā ir ilūzija ko radījusi lietu neizprašana līdzgalam kas rada izjūtu itkā tā būtu pareizā atbilde bet nav īsti saprotams kāpec utt

 3  0 atbildēt

par beigam minus...es tadam fignjam neticu...ka var kko uzladet vai izladet caur vainaga čakru vai dinduli...nu wtf

 1  0 atbildēt