local-stats-pixel

8 lieliski veidi olu krāsošanai/dekorēšanai.7

Tākā lieldienas nav aiz kalniem izdomāju ievietot rakstiņu par olu krāsošanu.

Domāju ka noderēs lai var saviem bērniem, brāļiem, māsām vai savam priekam tās izdaiļot.

1.Uzlīmju komplekts-

Agrāk šis veids nebija tik populārs, bet tagad nākusi ir sliņķu ēra un gandrīz jebkurā veida var iegādāties visdažādākas uzlīmes..Vienkārši aplīmē un priecājies.

2.Pārtikas krāsas-

Sajaucot 1/2 ūdeni un 1 ēdamkaroti pārtikas krāsu un mazliet etiķi var iegūt ideālu olu krāsas masu. Jo ilgāk turēsiet olu šķidrumā, jo tumšāks tonis tai paliks.

3.Pasteļ krītiņi-

Jāizmanto būs tāpati pārtikas krāsa. Vispirms ar pasteļiem salieciet punktiņus, līnijas vai kādu zīmējumu un tad lieciet to krāsvielā. Krītiņu krāsotajās vietās krāsviela nepieķersies, bet ja negrbat lietot krāsvielu tad var vienkārši ar krītiņiem to izgreznot.

4.Kas interesants-

paņemiet trauku kurā ietilpst 1 ola. Pievienot 1 edamkaroti eļļu, 1 edamkaroti etiķa, 1 edamkaroti partikas krāsu.  pievienot pietiekami daudz ūdeni lai nosegtu olu. Tad ātri maisīt saturu un iemest olu, tai pašā brīdī vilkt ārā un savlaicīgi ar papīra dvieli nosusināt.

5.Koledžas lieldienu ola-

Izmantojiet fantāziju, izgreznojiet olu ar jebko- krelēm, pogām,diegu utt...

Esiet radoši.

6. Dabīgā krāsa uz olām-

Visi zin šo lielisko un interesanto metodi. Vāriet olu kopā ar augiem... katram augam piemīt savs tonis... varat vārīt iemetot klāt vai ar diegu piestiprinot lai rastos zīmējums uz olas. Galvenais- pievienot mazliet etiķi, bet katram jau sava recepte šai metodei.

Brūna- ārējā miza sīpolam, kafija vai tēja.

Sarkana- dzērvenes.

Violēts- bietes, violētā sīpola miziņa.

Zaļš- Spināti.

Zils- Mellenes.

7.Sejas uz olām-

Šī metode ir interesanta, jo var meiģināt izveidot kādu zināmu personu.. un beigās izvērsties par smieklīgu pasākumu.. Nav ko daudz ieteikt .... izmanto visu ko sirds kāro..

8.Zaķīšu olas-

Ola kā zaķīts arī nav slikta ideja, ļoti tematiski un interesanti. Droši lai izveidotu zaķi izmantojiet līmi papīru un kautko ar ko zīmēt..

 

Novēlu priecīgus svētkus... šūpojieties tik traki lai šajā karstajā vasarā odi nekostu ;)

Izmantotie avoti:
http://google.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Balsoju par dabīgām krāsām

5 1 atbildēt

paldies

0 0 atbildēt

Vai olas var krāsot ar otām? Jā ja nekut :D

0 0 atbildēt

jauki :)

gribās tās uzlīmes un feiserus :))

0 0 atbildēt

ja pieliek labi daudz mellenes kaa tu rakstiji tad gan sanaak ljoti tumshas un diivainas olas, parasti nevienam citam nav taadu, iesaku visiem pameegjinaat

0 0 atbildēt

atbildot uz Sīcīte komentāru " jauki :) gribās tās uzlīmes un feiserus :)) " kaada tad jeega vispaar ja saliimee veikala uzliimes virsuu?

0 0 atbildēt

Es gan savas oliņas nekrāsošu, patīk tādas kādas ir :3

0 0 atbildēt