110

 664  18

Rīgas Satiksme jeb RS jau sen ir saskārusies ar kādu problēmu - huligāniem, kuri apzīmē, apķēpā, izdemolē un visādi citādi izārda Rīgas sabiedriskos transportus.

Noteikti, arī tu esi ievērojis kādu no šiem "mākslas darbiem" un varbūt pat esi bijis acu liecinieks mākslas tapšanā.

Līdz šī gada aprīlim (aprīļa beigām) norisinās akcija pret vandālistiem, kuri demolē šos tramvajus un pieķertos, nodotos vandālistus sodīs īpaši bargi.

Pievienotie video

Komentāri 110

0/2000

nu, es nezinu. man patīk. :D

 0  1 atbildēt

Man ītenībā poo man netraucē, lai viņi tur visādus shitus krāso :D

 1  2 atbildēt

Tev pa to ka tu kadu nodosi neiedos E-talonu ar 100 braucieniem. Ja viniem kaads palidz tas nozime ka vinji nekur naudu netere bet palidz cilveki. Jums vajag jus ari meklejat nesaprotu kapec jaiesaista civelki kuri ta jau maksa 70 santimus par nieka dazam peituram kamon :O

 0  1 atbildēt

Pa seju, pa seju! Ar zābaku pa muti tiem pidariem, kuri d*lē un apraksta sabiedrisko transportu, ēkas. Un baloniņa saturu iepūst sejā! Pārak daudz iedomājušies. Mākslinieki atradušies, bļaģ.

 1  2 atbildēt

Hahahaha 70.000. Nezināju, ka acetons tik daudz maksā. Nu labi no benķiem sūdīgāk. Pašam ir pieredze ar ko līdzīgu dēļ jaunības neuzmanības, bet ne troļiem,  un godīgi sakot, tās summas ir no dirsas izvilktas. Vienīgais ko tie sodi izdara ir sasmērā papīrus beigās nekādu labumu nenesot ne sabiedrībai, ne sodītajam. Vislabākais sods ir pašam samaksāt un notīrīt. Izsisti logi un salauzti krēsli, vai kas cits, tā jau ir cita opera, tur jāsoda pēc likuma.

 0  2 atbildēt

Gan jau pārsvarā krievu pabiras to dara, faken tos krievus!

 18  20 atbildēt

Nezinu, bet man patīk kā izskatās !

 0  3 atbildēt

A kāda starpība - kārtējā reklāma vai vienkārši sūdīgs "grafiti" tam tramvajam uz sienas?! Galvenais lai ripo kur vajag, nevis baigi satraucās par vizuālo noformējumu!

 2  6 atbildēt
« 1  2  3  4 »