110

 664  18

Rīgas Satiksme jeb RS jau sen ir saskārusies ar kādu problēmu - huligāniem, kuri apzīmē, apķēpā, izdemolē un visādi citādi izārda Rīgas sabiedriskos transportus.

Noteikti, arī tu esi ievērojis kādu no šiem "mākslas darbiem" un varbūt pat esi bijis acu liecinieks mākslas tapšanā.

Līdz šī gada aprīlim (aprīļa beigām) norisinās akcija pret vandālistiem, kuri demolē šos tramvajus un pieķertos, nodotos vandālistus sodīs īpaši bargi.

Pievienotie video

Komentāri 110

0/2000

Roku darbs, angliski -''Hand Job'' :D

 2  0 atbildēt

Es vispār nesaprotu jēgu no tiem ķeburiem ar ko visi visu apzīmē... Būtu vismaz tiešām kaut kas skatāms nevis kaut kādi sū*i. Pa visu Rīgu braucot gandrīz katrā pieturā...  Tā vien liekas, ka mamma savulaik zīmēšanas blociņu nenopirka...

 3  1 atbildēt

neredzu jēgu kko nesmuki ķēpāties,sist jūs visus vaidzētu kas apzīme sienas utt 

 3  1 atbildēt

Nu jaa, jau kadu laiku atpakaļ bija rakstiits par shito, ka tgd shos baigi ņems priekšā, jo tur baigākie izdevumi pēc vinjiem ir :o

 2  0 atbildēt

Samaksātu man 10 000 Ls, un iedodtu tīrīšanas līdzekļus, es smaidīdasms tos tramvajaus pats notīrītu, katru dienu ejot uz darbu, protams, izņ*t svētku dienas un sestdienas, svētdienas. Paskaties cik naudiņas ieekonomētu RS?! Vai ne?

 2  0 atbildēt

Pats smieklīgākais ir tas ka tie lohi pec tam staigā un plātas , ka redz viņš esot vareejis ko uzzimeet.  Lohi ble .

 2  0 atbildēt

Lohi, nu nafig jakraso krēsli ? un vispār... pirkstus salauzt

 2  0 atbildēt

tas nav normāli.

 2  0 atbildēt

epg, snakey, beidzat kašķēties, meitenes. :D

 1  0 atbildēt

Pohuj, par Rīgas Satiksmi, žēl, ka nodokļu maksātāju nauda tur tik iegūldīta. Nokrāsotas sienas, nekad nav traucējušas pārvietoties. Neuzskatu, ka pēc katra uzķēpātā sūda būtu jāparksrāso vagons. Sāpīgi ir, ka šitie kretini sačakarē ēku fasaādes, logus, un žogus. Tur nevar būt runa par makslu, bet gan par augstāko huligānisma līmeni valstī.  

 2  1 atbildēt

Trulums tā augstākajā pakāpē! Bravo, mazie perdeļi!

 2  1 atbildēt

Pilna Latvija ar tādiem sūdainiem tageriem-sīki knēveļi, kas 50 cent ietekmē rāda ka nemāk zimēt. Un kā jau te daudzi pieminējuši man arī nav nekādu iebildumu pret normāliem graffiti, jo tur vismaz ir māksla.

 1  0 atbildēt

tagt mēs esam vainīgi :D

 1  0 atbildēt

Mjā, kaut kāda bērnišķība, paši pēc tam brauc tajā transportā un pašiem patīk? Tas būtu tāpat kā nokārtoties sabiedriskajā transportā un pēc tam priecāties, katru dienu iekāpjot un sajūtot savu izvadsistēmu galaproduktu aromātu. :D

Patīk, ka cilvēki rada ko skaistu, un ir jau OK, ja ļauj parādīt visiem, piemēram, patīk Rīgā tie tuneļi pie Olympia un ZZ tunelis pie Stockmann. ;)

 2  1 atbildēt

Tie ir tie mazvērtīgie mudagi kuriem Rīgā par maz sienu un domā ka būs kruti kad sabojās kāda īpašumu. Neviens tāpat nelasa un nepriecājas par tiem lētajiem skribelējumiem!!!

 3  2 atbildēt

tev tā ir gadijies? jūtu līdzi

 2  1 atbildēt

tie kas to dara, nav gudri....jēga no kkāda sūda skricelējuma...idioti

 1  0 atbildēt

Mjāa diezgan slimi 

 1  0 atbildēt

sist sitos neattistitos un degradetos lohus ..

ienistu sitos kam patik d*let un dauzit un nodabroties aer vandalismu

tiesam - ka snotiek vinu slimajos pratos ?

 1  0 atbildēt

Nesaprotu, kāpēc tiem "Māksliniekiem" RS vislaik dod jaunas baltas lapas?

Lai atstāj tos tramvajus tādus, sakrāsos visu, paliks garlaicīgi un iespējams uzbliezīs arī kko lielu un interesantu, nevis sūda parakstu/tagu.

Galvenais, lai tas netraucē pasažieriem un nesmērē drēbes.

 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »