Izskatās, ka pašam nemanot man sākusi veidoties rakstu sērija. Iepriekšējos rakstus evolūcijas par
Pasaulē pazīstamu firmu logo evolūcija14
1982. gadā divi programmētāji Džons Warnoks un Čārlzs Geskhe pameta darbu "Xerox", lai uzsāktu savu programmatūras firmu. Viņi nosauca to par "Adobe", pēc strauta, kas tecēja gar Warnoka māju.
Sīvs Wozniaks un Stīvs Jobs "Two Steves" Uzprojektēja un izveidoja Datoru "Apple1" kad viņi to piedāvāja kompānijai HP, tā piedāvājumu noraidīja. Abi Stīvi pārdeva dažas savas vērīgākās lietas (Savu programmēšanas kalkulatoru, Savu WV busu) TAd tapa Apple firma. Pirmajā Logo bija Izaks Ņūtons sēžot zem ābeles
1930. gadā Goro Yoshida un viņa svainis Saburo Uchida izveidoja optisko instrumentu labaratoriju Japānā. Četrus gadus vēlāk tapa viņu pirmā kamera, ko sauca "Kwanon". Tomēr kompāniju reģistrāja kā "CANON", jo tas skan līdzīgi kā "Kwanon", turklāt tas nozīme "precizitāte" ar ko arī uzņēmums vēlas tikt saistīts cilvēku acīs.
2002. gadā Daeivs Hyats un Bleiks Ross izveidoja atvērto interneta pārlūku, kas galu galā kļuva par Mozilla firefox. sākumā tas tika nosaukts par "Phoenix" bet radās problēmas ar preču zīmes preču zīmes reģistrāciju. otrrais nosaukums tika dots "Firebird", bet atkal bija sarežģījumi. Tad nāca pēdējais un zināmais "Mozilla Firefox"
1996. gadā, Stenfordas universitātes datorzinātņu studenti Lerijs Peidžs un Sergejs Brins uzprogrammēja meklētājprogrammu, ko nosauca par "Googl" Googl ir skaitlis ar 100 nulleēm.
International Business Machines Corporation
LG sāka savu dzīvi, kā divi uzņēmumi. Lucky (vai Lak Hui) Chemical Industrial (dib. 1947) kas ražoja kosmētiku. Un GoldStar radio rūpnīca. Tad abas firmas apvienojās un Nosauca sevi par Lucky Goldrstar, un sāka ražot dažāda veida elektroniku.
1975. gadā Pauls Allens un Bils Geitss. Allens un Geits izlēma veidot datora progrrammatūras pamatu, un izveidoja pirmo programmēšanas vlodu, kas paredzēta personālajiem datoriem. Alenns un Geits savu partnerību nosauca par "Micro-soft"
1865. gadā, Knuts Frediriks izveidoja koka celulozes rūpnīcu Somijas dienvidos Tamperē. Vēlāk nosaukums mainījās pārvācoties uz Nokia pilsētu. .Vārds "Nokia" somu valodā, starp citu, ir tumšs, pūkains dzīvnieks -cauna.Mūsdienīgais uzņēmums, kādu to zinām mēs, radās apvienojoties trīs uzņēmumiem- "Rubber Works", "Nokia Wood Mill" un "Cable Works" 1967. gadā.
Pirms koncentrēties uz Telefonu ražošanu, Nokia paguva ražot arī papīra izstrādājumus, velosipēdu un automašīnu riepas, apavus, televizorus, elektroenerģijas ražotājus, un tā tālāk.